Місія SOCclinic полягає не тільки в якісному лікуванні зубів, а й у турботі про кожного пацієнта та його посмішку.

Ми прагнемо зробити візити до стоматолога максимально зручними як для дітей, так і для дорослих, а також забезпечити приємне перебування в нашій клініці, тому постійно покращуємо свої навички та рівень обслуговування.

З метою вдосконалення наші лікарі пройшли тренінг, спрямований на покращення медичного сервісу. Його провела керівник відділу сервісу та клієнтського обслуговування мережі медцентрів “Добробут” Ольга Русина.

Під час тренінгу ніхто не залишався осторонь – кожен брав активну участь в обговоренні та пошуку рішень, як забезпечити пацієнтам комфортніші умови та мінімізувати в них рівень тривожності. У залі панувала дружня і бадьора атмосфера, що сприяла інсайтам і генерації чудових ідей, які будуть втілені в нашій клініці. Усе для того, щоб поліпшити свій сервіс і створювати нові тренди – зокрема, зробити відвідування стоматолога приємнішим і спокійнішим.

Ми дякуємо Ользі Русиній за чудовий тренінг і неймовірний досвід, який отримали наші лікарі-стоматологи, а також пропонуємо вам переглянути відео про те, як усе відбувалося. У ролику ви зможете побачити не тільки живий процес обговорення, а й те, якими ж є наші фахівці в повсякденному житті – без білих халатів і масок, у яких ви звикли їх бачити.