Loading...

Ортопедія

Протезування за допомогою високоякісних безметалевих керамічніх конструкцій

Одним із найпрогресивніших напрямків у зубному протезуванні сьогодні є застосування безметалових керамічних конструкцій. Вони виготовляються із спеціальної особливо міцної кераміки без використання металевого каркасу, що надає конструкції бажаного естетичного вигляду. Безметалова кераміка в зубному протезуванні використовується як керамічні коронки (для жувальних зубів) і керамічні вініри (ультратонкі керамічні накладки на передню частину зубів видимої лінії посмішки).

 

Безметалеві керамічні коронки

Здорова усмішка – це, перш за все, висока естетика та комфорт… Як показує досвід, з цією метою металокераміка справляється погано, якщо справляється взагалі. Так, на зміну популярним колись металокерамічним коронкам прийшли безметалеві керамічні конструкції. І ось чому:

  • Висока естетика. Безметалові керамічні конструкції вирішують проблему недостатньої естетики, яка є при установці металокераміки, будучи максимально наближеними за своїми характеристиками до своїх зубів. Крім того, безметалові коронки зовсім не травмують і не змінюють структуру та зовнішній вигляд ясен (у випадку з металокерамікою поширений ефект синьої ясна через металевий каркас).
  • Спосіб фіксації та мінімізація втрат. При встановленні безметалових коронок немає необхідності зішліфування великого об’єму тканин зуба, при якому можливий термічний опік пульпи зуба та її загибель. На відміну від металокераміки, що фіксується на цемент, безметалові керамічні конструкції фіксуються на адгезивні системи, які міцно склеюються із зубом. Так, безметалова коронка не ушкоджує емаль зуба. Крім того, кераміка має високу біологічну сумісність з тканинами зубної порожнини, а завдяки легкості матеріалу звикання до нових коронок відбувається дуже швидко.
  • Функціональність та надійність. Безметалові керамічні коронки не порушують процес пережовування їжі, мало чим відрізняючись від власних зубів. Раніше вважалося, що безметалеві коронки недостатньо міцні. Нині цей недолік уже не актуальний. Сучасні технології дозволяють створити міцні керамічні коронки, які з легкістю витримують належне навантаження.

До

Після

Керамічні вініри

Якщо ви прагнете отримати досконалу максимально природну посмішку за короткий період, ми пропонуємо вам звернути увагу на відновлення естетики посмішки за допомогою керамічних вінірів! Це тонкі накладки на зуб, товщина яких можна порівняти з очними лінзами. Найчастіше вініри встановлюють на зуби видимої лінії посмішки. З їх допомогою можна замаскувати тріщини та невеликі відколи на зубах, потемніння емалі, а також щілини між зубами, незначні нерівності зубного ряду та деякі інші проблеми. За матеріалом, з якого вініри виготовляються, їх ділять на керамічні та композитні.

З переваг керамічних вінірів варто відзначити:

  • естетичність – естетика на найвищому рівні (максимально природний результат)
  • стабільність – повна стабільність кольору (вініри не потемніють і не потьмяніють з часом)
  • надійність – повна надійність та тривалий термін служби

Якщо говорити про композитні реставрації, основною їх перевагою є цінова доступність. Але ми націлюємо вас і на перелік негативних якостей, які вони мають:

  • з часом стають темнішими і тьмяніють;
  • мало висока естетика;
  • крихкість і короткий термін служби;
  • потребують регулярної заміни.

Термін служби композитних вінірів від 2 до 4 років, тобто практично такий же, як у реставрацій із світлозатверджуваних пломбувальних матеріалів. Крім того, варто враховувати, що при кожній новій установці композитних вінірів зуб зазнає обточування, тобто рано чи пізно це призведе до необхідності імплантації або протезування через відсутність необхідного об’єму зуба!

Ціни на послуги

Найменування Вартість, грн

Ортопедія

Вінір повноконтурний (коронка керамічна) від 8800 грн
Вінір e-max від 13200 грн
Коронка на імплант (прикручується) від 11600 грн
Коронка на іплант (адгезивна) від 16600 грн

Наші спеціалісти

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Беспалов Дмитро Андрійович
Беспалов Дмитро Андрійович Стоматолог-хірург, імплантолог
Мороз Вікторія Євгенівна
Мороз Вікторія Євгеніївна Стоматолог-терапевт, ортодонт
Кирильчук Анна Василівна
Кирильчук Анна Василівна Стоматолог-терапевт, ендодонтист