Лікування каналів зубів під мікроскопом у Дніпрі

Лікування зубів під мікроскопом – інноваційний підхід до вирішення проблем зі здоров’ям зубів.

Технологія істотно спростила роботу стоматолога: всі маніпуляції, що виконуються під час лікування зубів, стали набагато точнішими і передбачуванішими. Якщо раніше лікар був змушений діяти навмання, наосліп, то мікроскоп подарував можливість побачити те, що не під силу розгледіти за звичайних умов.

Показання та протипоказання для лікування зубів під мікроскопом

Показання:

 • Середній і глибокий карієс
 • Пульпіт
 • Періодонтит
 • Лікування або переліковування каналів
 • Гранульома і кіста

Протипоказань до використання приладу немає, але необхідно утриматися від відвідування стоматолога в разі ГРВІ, грипу та інших інфекційних захворювань (у т.ч. під час загострення герпесу) до повного одужання.

Переваги та недоліки лікування зубів під мікроскопом

Плюси використання мікроскопа:

 • Високоточна діагностика і можливість виявити проблеми, які не видно неозброєним оком
 • Мінімальне травмування здорових тканин у процесі лікування
 • Якісне ендодонтичне лікування (лікування і переліковування каналів) 
 • Передбачуване лікування 

Мінусів у лікування зубів під мікроскопом практично немає – за винятком його більш високої вартості. Однак всі витрати окупаються в рази завдяки високій якості роботи: ви можете бути впевнені, що з разу в раз вам не доведеться переліковувати зуб кілька разів, гарантують експерти SOCclinic у Дніпрі.

Часті запитання

Ціна на лікування зуба під мікроскопом складається з декількох параметрів: складність випадку, характер і обсяг майбутніх робіт, використовувані матеріали, а також досвід стоматолога, який з вами працює.

Звертаючись на комплексну консультацію в SOCclinic Дніпро, ви отримуєте не тільки вичерпну інформацію про вартість лікування, а й також детальний “маршрут” у вигляді плану лікування, який ми надамо вам одразу ж у день звернення.

На даному етапі лікування зубів з мікроскопом – золотий стандарт у практиці стоматолога-терапевта і ендодонтиста. Це дає змогу лікарю працювати не наосліп і ретельно контролювати всі свої дії, що в рази підвищує якість лікування.

Тому, якщо ви розглядаєте варіант лікування зубів під мікроскопом, його плюси і мінуси, то, безсумнівно, варто віддати перевагу йому перед звичним форматом лікування. Стоматологія з мікроскопом – майбутнє, яке вже з нами і в клініці SOCclinic у Дніпрі.

Звісно, можна спробувати пройти лікування в класичному вигляді, без використання мікроскопа – але в складних випадках ви ризикуєте втратити зуб. Наприклад, якщо в каналі залишився зламаний інструмент, це може призвести до розвитку запалення – а повторне лікування наосліп, без мікроскопа, виявиться неефективним. У підсумку – видалення зуба і необхідність імплантації…

Виходить, що лікування зубів під мікроскопом обійдеться недорого порівняно з перспективою втрати зуба.

Стоматолог-ендодонтист займається лікуванням кореневих каналів зуба, використовуючи мікроскоп.

Однак і в практиці стоматолога-терапевта є місце для лікування під мікроскопом зубів: наприклад, під час роботи з карієсом це дає змогу набагато ефективніше видалити уражені тканини, не пошкоджуючи при цьому здорові.

Лікування зубів під мікроскопом має свої незаперечні переваги.

Насамперед це – передбачуваний результат і зниження ризику рецидиву навіть у таких складних питаннях, як ендодонтичне лікування. Одна з поширених проблем – необхідність переліковувати канали – багато в чому вирішується завдяки тому, що лікар має шанс побачити, що і як він робить, а не просто діяти навмання.

По-друге, лікування зубів під мікроскопом у сучасній стоматології зменшує травматичність процедур. Наприклад, під час лікування карієсу ми прагнемо діяти якомога м’якше і видаляти тільки пошкоджені тканини, зберігаючи здорові – завдяки лікуванню зубів під мікроскопом у Дніпрі це реально. нарешті, мікроскоп дає шанс виявити проблему на ранньому етапі – а значить, розв’язати її простіше і швидше.

Стоматологія під мікроскопом – це:

 • Ретельна діагностика і можливість вчасно розглянути проблеми, невидимі неозброєним оком: мікротріщини на емалі, відколи, ранні вогнища карієсу
 • Висока точність маніпуляцій 
 • Профілактика проблем із зубами і зниження ризику ускладнень
 • Можливість працювати зі складними випадками на просунутому рівні

Лікування зубів під мікроскопом необхідне насамперед там, де потрібна висока точність маніпуляцій, наприклад: первинне лікування і переліковування кореневих каналів, лікування складних випадків карієсу, коли на кону збереження зуба. Детальніше див. у розділі “Показання для лікування зубів під мікроскопом”.

Однак ми вважаємо, що навіть у легших ситуаціях варто лікувати зуб під мікроскопом: це значно знижує ризик припуститися помилки і упустити якийсь важливий момент.

Мікроскоп – інструмент, який робить роботу лікаря набагато простішою

 • Легше проводити діагностику 
 • Завдяки високому ступеню освітленості робочого поля і контрастності можна без особливих зусиль розгледіти всі нюанси 
 • Можна контролювати свої дії в режимі реального часу, а не проводити лікування наосліп 

Ви як пацієнт теж залишаєтеся у виграші: 

 • Вам проводять точне обстеження і повідомляють об’єктивну картину про ваше здоров’я – ніяких сюрпризів у вигляді раптово виявленого карієсу в найбільш невідповідний момент 
 • Під час лікування ви застраховані від пошкодження здорових тканин 
 • Якість лікування вища, а ризики повторного втручання – нижчі

Фахівці SOCclinic у Дніпрі пропонують інноваційний метод лікування зубів під мікроскопом.