Що таке імплантація зубів?

Імплантація зубів – це процедура, мета якої – відновити втрачену жувальну функцію та естетичний вигляд посмішки. Для цього в кісткову тканину імплантується штучний корінь, а на нього кріпиться зубна коронка.

Імпланти можна використовувати в разі одного або кількох втрачених зубів, а також для повної реконструкції зубного ряду, включно з випадками повної адентії (відсутність усіх зубів).

Зовні штучний зуб нічим не відрізняється від природних. Це довгострокове рішення для відновлення функції та естетики, SOCClinic у Дніпрі дає можливість повернутися до повноцінного життя: ви зможете нормально пережовувати їжу і перестанете соромитися своєї посмішки.

Пластика м'яких тканин у стоматології Дніпро. Встановлення зубних імплантів

Переваги та недоліки зубних імплантів

Імплантація зубів Дніпро

Порівняно з альтернативними методами відновлення зубів імплантація має низку переваг:

 1. Збереження сусідніх зубів. Для встановлення зубних імплантів немає необхідності депульпувати або обточувати сусідні зуби
 2. Правильне жувальне навантаження. Після встановлення зубних імплантів щелепа відчуває природне навантаження: імпланти замінюють коріння зубів і забезпечують рівномірний розподіл жувального навантаження на щелепу. Це допомагає зберегти цілісність кісткової тканини й уникнути її атрофії.
 3. Широкі естетичні можливості та природність. Завдяки імплантам можна відновити природну естетику посмішки навіть у складних випадках. Наприклад, за повної відсутності зубів застосовуються технології All-on-4 (все-на-4) і All-on-6 (все-на-6). Лікар підкаже, які зубні імпланти необхідні саме у вашому випадку.
 4. Міцність і довговічність. За умови правильного догляду і регулярних профілактичних візитів до стоматолога встановлені імпланти служать десятиліттями і не потребують заміни.
 5. Підвищення якості життя. Встановлення імпланта зуба змінює на краще багато моментів: так, наприклад, це дає змогу відновити нормальну функцію мовлення і жування. Наші пацієнти часто відзначають у відгуках, що зубні імпланти не викликають дискомфорту (як іноді відбувається зі знімними протезами), і до них легко звикнути буквально за кілька днів.

Мабуть, єдиний недолік – вартість імпланта зуба. Однак це повністю компенсується тим, що якісно виконана робота прослужить вам десятки років: досить один раз вкластися в імплантацію і знайти стоматологію SOCClinic у Дніпрі, яка підбере вам відповідний за всіма параметрами імплант.

Види імплантації

Види імплантації зубів
 • Класична двоетапна

На першому етапі відбувається вживлення штучного кореня. Через кілька місяців, після успішної остеоінтеграції, йде другий етап – встановлення протеза на імпланті.

 • Одномоментна імплантація

SOCClinic в Дніпрі намагається проводити пацієнтам одномоментну імплантацію відразу після видалення зуба: це допомагає уникнути атрофії кісткової тканини. Адже кожен додатковий місяць, який ви провели без зуба, сприяє зменшенню кісткової тканини. Якщо її буде занадто мало, доведеться замінити її штучною кісткою.

 • All-on-4 і All-on-6

Методи, які дають змогу протезувати щелепу на імплантатах за відсутності зубів. Для цього встановлюється 4 або 6 імплантів, на які кріпиться протез.

Етапи встановлення зубних імплантів в стоматології SOCCLINIC у Дніпрі

 • Діагностика

На цьому етапі проводиться комп’ютерна томографія. Порівняно зі звичайним рентгенівським знімком КТ-знімок дає детальнішу інформацію про стан зубощелепної системи.

 • Планування

Щоб імплант зайняв правильне положення, створюється 3D-модель майбутньої посмішки і виготовляються навігаційні шаблони, які зовні нагадують капи.

Далі, виходячи з вашого випадку, ми виберемо відповідну систему імплантів. Ми працюємо з системами MIS (Ізраїль) і Straumann (Швейцарія) і визначаємо оптимальний варіант на первинній консультації.

 • Підготовчий етап

У низці випадків не можна встановити імплант відразу – заважає запальний гнійний процес або, наприклад, незадовільні аналізи. Потрібно вирішити ці проблеми.

 • Встановлення імпланта згідно з протоколом

За допомогою навігаційного шаблону імплантолог проводить необхідні маніпуляції. Далі настає період реабілітації: він триває 3-6 місяців залежно від того, на якій щелепі проведено імплантацію.

Так, на нижній щелепі кісткова структура щільна, тому імплант приживається швидше (близько 3 місяців). На верхній щелепі пухка кісткова структура, є повітряні ходи у вигляді пазух, через що потрібно трохи більше часу, щоб імплант інтегрувався.

 • Формування ясен

За допомогою формувача ясен ми створюємо “захисний бар’єр” у вигляді товстої слизової оболонки. Вона захищає тканини від потрапляння патогенної флори і забезпечує щільне прилягання імпланта до ясен.

 • Встановлення коронки на імплант

Спочатку пацієнт ходить із тимчасовою коронкою протягом 1-6 місяців. Потім встановлюємо постійну конструкцію – керамічну коронку.

Показання та протипоказання для імплантації зубів

Показання до імплантації зубів:

 • Втрата одного або декількох зубів
 • Кінцевий дефект, коли відсутні останні жувальні зуби в зубному ряду
 • Повна відсутність зубів
 • Необхідність видалення зуба (в подібних випадках ми рекомендуємо провести одномоментну імплантацію, щоб вирішити задачу в коротші терміни)

Абсолютні протипоказання до імплантації:

 • хвороби крові
 • онкологічні захворювання
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації
 •  імунодефіцит і стани, які його супроводжують

Тимчасові протипоказання:

 • вагітність і грудне вигодовування
 • запальні захворювання порожнини рота та носоглотки
 • загострення хронічних захворювань
 • порушення прикусу (спочатку необхідно пройти ортодонтичне лікування)Прайс: ціни на встановлення імплантів у SOCCLINIC

Імплант, MIS, Ізраїльвід 16000 грн

НайменуванняВартість, грн

Хірургія

Імплант, MIS, Ізраїльвід 16000 грн
Імплант, Straumann, Швейцаріявід 22000 грн
Протез тимчасовий на імплантатахвід 15000 грн
Незнімний протез на імплантатах (All-on-4) Металокерамікавід 66000 грн
Незнімний протез на імплантатах (All-on-6) Цирконійвід 120000 грн

 

Щоб ми могли озвучити вам остаточну ціну імпланта зуба, необхідна очна консультація.

Часті запитання

В среднем установка занимает около 60 минут, не считая предварительных процедур (обезболивание, удаление зуба). 

SOCClinic у Дніпрі не рекомендує встановлення імпланта зуба до 18 років.

Верхньої вікової планки немає. Найголовніше – щоб стан кісткової тканини був задовільним і були відсутні протипоказання до процедури. У нашій практиці вже було чимало пацієнтів, які зважилися на імплантацію після 50, 60 років – зараз вони насолоджуються своєю оновленою посмішкою.

Видалення імпланта зуба в Дніпрі – крайній захід, на який доводиться йти в разі розвитку переімплантиту, або запального процесу в кістковій тканині.

Відбувається це дуже рідко: приживлюваність сучасних імплантів висока, понад 97%. Майже завжди переімплантит пов’язаний із тим, що пацієнт не дотримується рекомендацій щодо післяопераційного відновлення; також можлива причина запалення – неякісно проведена імплантація.

Деякий дискомфорт після імплантації зубів зберігається.

Деякі виробники вказують гарантійний термін на свою продукцію.

Але фактично термін служби імплантів не обмежений: вони можуть прослужити вам усе життя за умови правильного домашнього догляду за порожниною рота і регулярної профгігієни у стоматолога.

Ціна зубного імпланта варіюється від 16 000 грн. Ціна на імплантацію зубів у Дніпрі залежить від складності випадку та обсягу підготовчих робіт, кваліфікації хірурга-імплантолога, виробника імпланта і конкретного виду імплантів, який лікар рекомендує вам.

У прайс-листі, розміщеному вище, враховується вартість самого зубного імпланта і вартість роботи.

На першій консультації в SOCClinic у Дніпрі ми складемо для вас детальний план лікування і одразу озвучимо його вартість з урахуванням діагностики (КТ-знімок) і можливих підготовчих заходів (наприклад, нарощування кісткової тканини). Жодних сюрпризів у плані ціни: ви будете заздалегідь точно знати, скільки коштує зубний імплант.

При виявленні ознак дискомфорту важливо не затягувати і записуватися до стоматолога одразу, поки хвороба перебуває на ранній стадії і гострого болю ще немає.

Фахівці SOCClinic у Дніпрі завжди раді допомогти вам і провести профілактичний огляд порожнини рота.

А якщо все-таки справа дійшла до пульпіту, проведемо лікування безболісно, з комфортом і дотриманням найвищих стандартів якості. Комп’ютерна анестезія, мікроскоп та інші сучасні технології, а також майстерність наших лікарів та ідеальний сервис – всё это сделает ваш визит спокойным и приятным!