Loading...

Команда

СТОМАТОЛОГ ДНІПРО. КРАЩІ
ЛІКАРІ СТОМАТОЛОГИ У SOCCLINIC

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Василенко Крістіна Михайлівна
Василенко Крістіна Михайлівна Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Мороз Вікторія Євгенівна
Мороз Вікторія Євгеніївна Стоматолог-терапевт, ортодонт
Сирота Дмитро Ігоревич
Сирота Дмитро Ігорович Стоматолог-хірург
Беспалов Дмитро Андрійович
Беспалов Дмитро Андрійович Стоматолог-хірург, імплантолог
Албатова Анна Вікторівна
Албатова Анна Вікторівна Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Кирильчук Анна Василівна
Кирильчук Анна Василівна Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Чащіна Олена Олександрівна
Чащіна Олена Олександрівна Лікар-анестезіолог
karnauh
Карнаух Ірина Ігорівна Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Циганок Катерина Вадимівна
Циганок Катерина Вадимівна Лікар-пародонтолог
Shtyk-Inna
Штик Інна Андріївна Стоматолог-терапевт, ендодонтист
myalo-Inna
Мяло Інна Олександрівна Стоматолог-терапевт, ендондист
momot-anna
Момот Анна Вячеславівна Стоматолог-ортодонт
chernyk-mariya
Черняк Марія Валентинівна Гігієніст

Запис на прийом до стоматолога – запитання та відповіді

Прийом лікарів у стоматології може бути комфортним: команда SOCClinic вже неодноразово доводила це. Переконайтеся самі: достатньо записатися на прийом до одного з наших стоматологів за телефоном або через інтернет.

Який саме фахівець вам потрібен – вибирайте нижче.

Стоматолог-терапевт

Вилікувати карієс або некаріозні ураження зубів, позбутися гострого болю, замінити пломбу або зробити реставрацію сколотого зуба — якщо ці проблеми для вас актуальні, настав час записатися на прийом до лікаря-стоматолога.

Крім цього, візит до стоматолога необхідний для профілактики. Не рідше ніж раз на півроку перевіряйте стан зубів, щоб виключити карієс або зупинити його на ранніх етапах. Адже набагато простіше знайти час і побувати у терапевта заздалегідь один раз, ніж довго лікувати пульпіт чи переліковувати канали, якщо ситуація запущена.

Лікарі стоматології SOCClinic володіють найсучаснішими методами діагностики та лікування.

Ваш комфорт для нас – найголовніше. Ми знеболюємо за допомогою комп’ютерної анестезії: вам не доведеться терпіти укол шприца. Уся процедура проходить без натяку на біль.

Наша стоматологія дотримується високих стандартів якості: на прийомі лікар уважно стежить за тим, щоб зберегти анатомічну форму зуба та нормальну жувальну функцію, а не просто поставить грубу пломбу-латку.

Стоматолог-хірург

У стоматології найпоширеніша ситуація, коли потрібний запис до лікаря – видалення зубів, зокрема «вісімок». Але це далеко не єдине вміння хірурга. Його допомога також може знадобитися:

  • під час імплантації, коли на місце втраченого зуба встановлюють штучне коріння (роботу виконує хірург-імплантолог)
  • для корекції ясенного краю. Технологія застосовується як для відновлення естетики, так і за рецесії (оголення кореня зуба)
  • під час лікування кісти зуба

Навіть якщо вас лякає лише думка – записатися до лікаря-стоматолога – ви можете бути впевнені, що наші хірурги виконають процедуру дбайливо, використовуючи потужне, але безпечне знеболювальне.

Ви навіть не встигнете злякатися, якщо доведеться видалити зуб. Імплантація, кісткова пластика та інші процедури також пройдуть з комфортом: досвідчені лікарі пояснять, що робити після операції та як діяти, щоб загоєння пройшло максимально швидко.

Ви завжди можете звернутися до нашої стоматології до лікаря-хірурга, якщо турбує гострий біль: у розкладі лікарів завжди знайдеться час, щоб допомогти вам.

Стоматолог-ортодонт

Рівна, гарна усмішка і правильний прикус – якщо це ваша мрія, саме час записатися до стоматолога-ортодонта. І зовсім не важливо скільки вам років! Ми працюємо з дітьми та дорослими. Найголовніше – ваше націлення на результат.

За допомогою пластинок, апаратів та брекет-систем лікар коригує недосконалості і дозволяє не тільки отримати ідеальну естетику, але й позбутись багатьох проблем: клацання щелепи, головний біль, порушення дихання тощо.

Головний лікар нашої клініки, Ірина Миколаївна Пільх, є ученицею професора Данькова – одного з найшанованіших фахівців у всьому світі. Ці безцінні знання вона успішно передає нашим лікарям-ортодонтам.

Звертаючись до SOCClinic, ви вибираєте надійний шлях до здорової усмішки.

Записатися до дитячого або дорослого стоматолога-ортодонта можна нижче.

Стоматолог-ортопед

Цей фахівець займається протезуванням зубів: він керує коронками, вкладками, знімними і незнімними протезами.

Коронки іноді асоціюються з «віковим» лікуванням, проте вони необхідні і у середньому, і у молодому віці: коронка захищає зуб від подальшого руйнування та допомагає відновити нормальну жувальну функцію.

Крім того, якщо ви мрієте встановити собі вініри, то з вами працюватиме саме стоматолог-ортопед.

Щоб отримати максимально природний результат (ніхто і не здогадається, що у вас встановлені вініри!), ми застосовуємо комп’ютерне моделювання вашої майбутньої усмішки: ви можете побачити її заздалегідь і за потреби щось виправити.

Крім естетичної функції, вініри допомагають за патологічного стирання зубів. Якщо вас турбує ця проблема, достатньо записатися до стоматолога через інтернет або телефоном і усунути її.

Лікар-пародонтолог

Такі симптоми, як кровоточивість ясен, наліт, почервоніння ясен, гнійні виділення,  рухливість зубів, неприємний запах з рота, вказують на наявність захворювань тканин пародонту. Щоб вчасно вилікувати захворювання і не втратити зуб, потрібна консультація лікаря-пародонтолога.

Основне завдання пародонтолога – оцінити стан тканин пародонту, поставити правильний діагноз та призначити ефективне лікування. 

В SOCсlinic працює досвідчений лікар-пародонтолог, який допоможе швидко вилікувати:

  • гінгівіт – запалення ясен; 
  • пародонтит – запалення глибоких шарів пародонтальних тканин;
  • рецесія– зменшення м’яких тканин(ясен), що призводить до оголення кореня зуба, зменшення кісткової тканини та підвищення чутливості.

Використовуємо у роботі сучасне обладнання і безпечні матеріали, що дозволяє зберігати здоров’я зубів і ясен, якісно лікувати захворювання тканин, які оточують, живлять, захищають і міцно утримують зуби протягом життя.

Дитячий стоматолог

Помилковою є думка, що молочні зубки можна не лікувати – все одно випадуть. Адже болять вони так само, як і у дорослих — а ще багато в чому визначають проблеми з усмішкою у дорослому віці. Так, наприклад, видалення молочного зуба може призвести до проблем із прикусом та викривлення зубного ряду.

Щоб ваша дитина цього уникла, наші дитячі лікарі ведуть прийом у стоматології SOCClinic. Лікуємо дбайливо, без болю та сліз.

У нашій клініці є можливість лікувати зуби навіть найменшим діткам, які вже зіткнулися з карієсом. Ми застосовуємо методику медикаментозного сну, а також лікуємо за допомогою закису азоту – це перевірені методи, абсолютно безпечні для дитячого організму.

Наша місія зробити так, щоб діти росли без страху перед стоматологом. Юні пацієнти можуть дивитися улюблені мультфільми під час процедур, а наприкінці отримують подарунок за сміливість.

Запис до лікаря-стоматолога в SOCClinic

Лікарі нашої стоматології отримують купу позитивних відгуків від задоволених пацієнтів.

У наших кабінетах немає місця тривозі, страху та паніці. Ми вміємо знаходити спільну мову з дітьми та дорослими, заспокоїти, підбадьорити — запис на прийом до стоматолога через інтернет або телефоном більше не викликатиме у вас дискомфорту.