Вирвати зуб у Дніпрі, реставрація зуба у Дніпрі

Реставрація зубів – процедура, яка допоможе відновити пошкоджений зуб, щоб він мав такий самий вигляд і функціонував так само, як природні зуби.

Для цього експерти SOC clinic у Дніпрі використовуємо сучасні методи і просунуті технології, від КТ-діагностики на етапі консультації до мікроскопа.

Завдяки увазі до кожної дрібниці реставрація зубів має максимально природний вигляд: для стороннього спостерігача ваша посмішка виглядатиме так, ніби ніяких стоматологічних втручань не було. Ви можете посміхатися відкрито і бути впевненими в тому, що маєте ідеальний вигляд.

Показання та протипоказання для естетичної реставрації зубів

Показання:

 • травма зуба
 • руйнування коронки зуба внаслідок розвитку карієсу
 • дрібні естетичні недосконалості (нерівні або гострі краї зуба, щербинка між зубами) 
 • невеликі відколи зуба
 • темний колір емалі або пігментація на ній

Протипоказання:

 • патологічна стертість зубів
 • бруксизм
 • невилікувані захворювання ясен

Методи реставрації зубів, що використовуються в SOC clinic Дніпро

Пряма реставрація: застосовується в простіших випадках. Лікар використовує в роботі фотополімерні матеріали і відновлює анатомічну форму зуба безпосередньо в порожнині рота. У день звернення ви йдете додому з готовим результатом.

Непряма реставрація: цей спосіб передбачає кілька етапів. Сюди належать встановлення керамічної вкладки, вінірів, протезування. Для цього необхідна підготовча робота і виготовлення ортопедичної конструкції (наприклад, коронки) в зуботехнічній лабораторії.

Етапи реставрації зуба

Залежно від методу реставрації етапи процедури відбуваються таким чином.

У разі прямої реставрації: 

 • Підготовчий етап: лікування карієсу, професійна гігієна порожнини рота
 • Підбір необхідного матеріалу і відтінку, який буде максимально гармонійно поєднуватися з природним кольором емалі
 • Послідовне нарощування зуба за допомогою полімерного матеріалу, що застигає під впливом світла
 • Шліфування та полірування

При непрямій реставрації:

 • КТ-діагностика і 3D-сканування порожнини рота, що замінило застарілі зліпки 
 • Планування всіх деталей майбутньої посмішки (колір, форма тощо)
 • Підготовка зуба (зняття мінімально тонкого поверхневого шару емалі)
 • Встановлення тимчасової конструкції 
 • Встановлення постійної конструкції

Прайс: ціна реставрації зубів у SOCCLINIC

НайменуванняВартість, грн

Терапія

Естетична реставрація зуба фотоплімерним матеріаломвід 2500 грн

Ціна реставрації зубів складається з декількох складових: складність проведених робіт і ступінь пошкодження зуба, використовувані матеріали, а також досвід і майстерність лікаря, який виконує процедуру.

Часті запитання

Реставрація зубів у Дніпрі – низка заходів в естетичній стоматології, які дають змогу усунути недосконалості посмішки, не забуваючи про функціональну складову.

Якщо раніше реставрація зубів пломбами була єдиним варіантом, то на сьогодні технології помітно просунулися вперед. Реконструкція зубів у SOC clinic у Дніпрі проходить на якісно новому рівні, завдяки чому ви отримуєте бездоганний результат.

Ціни на естетичну реставрацію зубів залежать від сукупності чинників: матеріал для реставрації зубів, бажаний результат, складність маніпуляцій, досвід стоматолога, що проводить корекцію зубів.

Так, наприклад, керамічна реставрація зубів і композитна реставрація зуба відрізняються за вартістю, зважаючи на різні використовувані матеріали.

Вище в розділі “Ціни” ви можете ознайомитися з прайсом на реставрацію зубів у нашій клініці або проконсультуватися +38 (097) 930 02 66 у SOCclinic Днепро.

Реставрація естетична зубів проходить по-різному залежно від методу, який вам необхідний.

Прямий спосіб передбачає відтворення анатомічної форми зуба за одне відвідування. Стоматолог формує зуб прямо в порожнині рота: в якомусь сенсі цей процес схожий на встановлення пломби.

Однак естетичний результат, який ви отримуєте в кінцевому підсумку, незрівнянно вищого рівня, ніж “пломба-заплатка”, яку багатьом із нас встановлювали років 10 тому. Зуб має природний вигляд, і неозброєним оком неможливо помітити, що лікування взагалі проводилося.

За непрямого способу реставрація проходить у два етапи: у перше відвідування проводять діагностику, підготовчу роботу та встановлення тимчасової конструкції (на період, поки виготовлятимуть постійну). У друге відвідування ми надійно фіксуємо конструкцію – відтепер ваша посмішка сліпуча!

Естетична реставрація зубів спрямована на поліпшення їхнього зовнішнього вигляду та естетичних характеристик (колір, форма). Сучасні матеріали дають великий простір для створення по-справжньому красивого результату, який не відрізняється від природного. Завдяки цьому ми в SOC clinic у Дніпрі даруємо вашій посмішці бездоганний вигляд і можливість посміхатися без комплексів.

Конструкція може прослужити довго, в окремих випадках (вініри та коронки, наприклад) – усе життя. Найголовніше – щоб ви ретельно дотримувалися правил домашньої гігієни і вчасно (не рідше, ніж раз на півроку) приходили на профілактичний огляд, щоб переконатися, що з посмішкою все гаразд. Заодно проводиться професійна гігієна, завдяки якій видаляється наліт і зубний камінь навіть у тих ділянках, куди звичайна щітка проникнути не може.

Пряма реставрація зуба включає підготовчий етап (наприклад, лікування карієсу за необхідності) і безпосереднє відновлення форми зуба за допомогою спеціального матеріалу (композитна реставрація зуба).

Непряма реставрація зуба передбачає, що на першому етапі ви носите тимчасову конструкцію, тоді як зубний технік створює постійну: наприклад, вініри або коронку. Іншими словами, так проходить керамічна реставрація зубів.

Насамперед пломба призначена для того, щоб відновити функцію зуба і запобігти його руйнуванню, найчастіше – після лікування карієсу.

Складніша процедура – естетична реставрація зуба. Лікар не тільки працює над тим, щоб зуб під час реставрації було відновлено у функціональному плані, а й дбає про естетику та природний зовнішній вигляд.

Ціна реставрації переднього зуба варіюється залежно від конкретної ситуації та ступеня руйнування. Ви можете проконсультуватися за телефоном +38 (097) 930 02 66, щоб дізнатися приблизну ціну або записатися на прийом до фахівця SOCclinic Дніпро для точного прогнозу ситуації.

Загалом художня реставрація зубів не накладає серйозних обмежень у раціоні. Одразу після процедури необхідно харчуватися м’якою їжею й уникати твердих продуктів (яблука, морква, хліб із жорсткою хрусткою скоринкою тощо). Надалі ви можете увійти у звичайний режим харчування.

Існує упередження, що зуб після реставрації може потемніти через фарбувальні продукти (чай, кава тощо). Однак сучасні матеріали позбавлені цього недоліку, тому ви можете не турбуватися про це – насолоджуйтеся своєю оновленою посмішкою!