Loading...
Ортодонтія

Ортодонт у Дніпрі. Консультація ортодонту Дніпро.
Лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглобу

Ортодонтичне лікування зубів Дніпро

Ортодонтичне лікування – це комплекс заходів, спрямованих на виправлення неправильного положення зубів і щелеп. За допомогою ортодонтичних апаратів, таких як брекети, знімні та незнімні конструкції, можна поступово перемістити зуби в правильне положення, поліпшити естетику посмішки і нормалізувати функцію жування.

Ортодонт – це лікар-стоматолог, який займається виправленням прикусу і вирівнюванням зубів. Якщо у вас є проблеми з прикусом або ви хочете поліпшити естетику посмішки, вам слід звернутися до ортодонта.

Ортодонтичне лікування до і після у дорослих

Ортодонтичне лікування Дорослих пацієнтів

У сучасній ортодонтії вік не є перешкодою для початку виправлення зубощелепної патології. Це підтверджують багаторічний позитивний досвід світової ортодонтії та стабільні позитивні результати. При лікуванні дорослих пацієнтів дещо інший підхід, оскільки зростання щелеп вже завершено, зуби переміщуються всередині відносно стабільних кісткових структур. Швидкість ортодонтичного пересування зубів, якщо залежить від віку, то незначно. Ще один позитивний момент дорослого лікування – пацієнт серйозніше ставиться до проблеми виправлення прикусу.

Пам’ятайте, що виправляти порушення зубощелепної системи ніколи не пізно. А у сучасному світі – це просто необхідно! І йдеться не лише про естетику, а й про відновлення жувальної функції.

Після ортодонтичного лікування відбувається ланцюжок позитивних змін в організмі: відновлюється обсяг м’язів на обличчі за рахунок жувального процесу, обличчя набуває симетрії та гармонійного профілю, йде сутулість у поставі, зникають болі у скроневій зоні та проблема хронічного прикушування язика та щік, що найчастіше відбувається при неправильному прикус або розташування зубів.

Список можна продовжувати безкінечно! Тому, пам’ятайте, ніщо так не змінює якість життя, як здорова та приваблива посмішка!

Ортодонтичне лікування до і після у дітей

Ортодонтичне лікування у Дітей

Мабуть, кожен з батьків хоча б одного разу стикався з «порадами» і думкою про те, що для початку ортодонтичного лікування у дитини необхідно дочекатися появи всіх постійних зубів! А це, уявіть собі вік 12-14 років, коли дитина вже не зовсім дитина, а підліток! Чи варто змушувати його відчувати дискомфорт через недоліки посмішки протягом 6-8 років, саме тоді, коли формуються взаємини з однолітками! А що, якщо через неправильний прикус або положення зубів ваша дитина вже встигне отримати образливу для нього прізвисько або страждатиме від глузування з боку інших дітей?

Дорогі батьки, у дітей вже з 6 років можна діагностувати багато ортодонтичних патологій, а отже, у цьому віці необхідно провести первинну консультацію у ортодонту. Деякі види порушень, що мають спадковий характер (наприклад, гнатична патологія – неправильне взаєморозташування кісток у лицьовому скелеті) можна виявити та взяти на контроль. А коли пік активного зростання дитини – м’яко і безболісно формувати правильне співвідношення зубів і щелепи.

Інші види патологій виникають під впливом шкідливих звичок (довге використання пустушки, смоктання пальця, прокладання мови між зубами при ковтанні). Якщо порушення, що виникли, мінімальні, після усунення факторів, що їх викликали, відбудеться саморегуляція.

Ортодонтичне лікування фото до і після у дітей Дніпро

Нерідко у дітей через ускладнення карієсу відбувається рання втрата тимчасових зубів, що призводить до значних функціональних та естетичних порушень у зубощелепній системі. Після втрати зуба закриття проміжку, що утворився, відбувається за рахунок зміщення сусідніх зубів у бік дефекту. У майбутньому не залишиться місця для прорізування постійних зубів і виникне порушення прикусу. А це можна своєчасно виявити і запобігти за допомогою конструкції, що зберігає. Після чого настає другий етап ортодонтичного лікування за допомогою незнімної конструкції – брекет-систем.

Пам’ятайте, що раннє ортодонтичне лікування дає максимально можливий результат, оскільки рання діагностика дозволяє виключити важкі деформації щелепно-лицьової області, які найскладніше піддаються ортодонтичному лікуванню. Вік 6-7 років – це ідеальний період для першої консультації та початку ортодонтичного лікування!

Ціни на консультацію ортодонту в Дніпрі та ортодонтичне лікування в SOCclinic

Найменування Вартість, грн

                                                     Ортодонтія

Консультація ортодонта (внутрішньоровий огляд, аналіз  додаткового обстеження (КТ-знімок/панорамний знімок), складання плану лікування)
1000 грн
Ортодонтичний плановий прийом від 600 грн
Встановлення металевої брекет-системи (1 щелепа) від 17000 грн
Встановлення керамічної брекет-системи (1 щелепа) від 21000 грн
Мезіонатор Данькова від 15000 грн
Встановлення ретейнера (1 одиниця) 400 грн
Розширюючий апарат від 8500 грн

Часті запитання

Перш за все, хороший фахівець проведе комплексну діагностику і тільки потім озвучить конкретні параметри: яке лікування потрібне, в які приблизні терміни воно може бути здійснене, якою буде вартість лікування.

Перша зустріч не може тривати 15-20 хвилин. Розмова має бути докладною, щоб ви охопили всі нюанси: що не подобається в усмішці зараз, до якого результату хочете прийти?

Для кращого розуміння подивіться роботи в соцмережах або попросіть показати вам особисто фотографії до і після ортодонтичного лікування.

Зверніть увагу на те, якими технологіями володіє лікар, чи працює з КТ-знімками, чи проходить навчання.

Важливу роль відіграє ваше особисте враження: вам доведеться регулярно зустрічатися з лікарем. Чи влаштовує вас манера спілкування? Чи відповідає лікар на ваші запитання, чи ви виходите з його кабінету, так нічого не зрозумівши? Чи готові ви довіритися цій людині або щось бентежить?

Стоматолог – ширше, “парасолькове” поняття, яке об’єднує всіх фахівців, що працюють із зубощелепною системою. Наприклад, стоматолог-терапевт проводить лікування карієсу, а стоматолог-хірург може видаляти зуби і проводити імплантацію.

Ортодонт – це стоматолог, який спеціалізується на роботі з патологіями прикусу. Якщо вас цікавить вирівнювання зубів, вам необхідний прийом лікаря-ортодонта.

Лікар-ортодонт допоможе скорегувати:

  • аномалії прикусу (дистальний, мезіальний, відкритий, глибокий, перехресний, відкритий)
  • скупченість зубів, коли вони розташовані занадто близько один до одного 
  • треми та діастему (проміжки між зубами)
  • неправильне положення одного зуба і більше (наприклад, під час повороту зуба навколо своєї осі)
  • проблеми з оклюзією (змиканням щелеп)
  • патології СНЩС
  • патологічна стертість зубів

Перш за все, в дитинстві: з метою профілактики рекомендується привести дитину на прийом до ортодонта в 3-4 роки, щоб виявити можливі проблеми з прикусом. Що раніше відбудеться перша консультація, то краще.

У дорослому віці лікар ортодонт потрібен, якщо вас щось не влаштовує в усмішці: скупченість, викривлення зубів тощо.

На жаль, зуби мають властивість зміщуватися в зубному ряду. Найчастіше це відбувається після видалення одного або декількох зубів у разі відмови від імплантації: на щелепі утворюється порожнє місце, і зуби, що залишилися, зміщуються туди.

Також зміщення зубів трапляється після ортодонтичного лікування, якщо не поставити ретейнер.

Насамперед, через скупченість зубів ускладнена домашня гігієна: ви просто не можете вичистити наліт за допомогою щітки і флосу. Він накопичується у важкодоступних ділянках і створює ідеальні умови для швидкого розвитку карієсу.

Крім того, проблеми з прикусом нерідко призводять до складнощів у пережовуванні їжі – звідси порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Нарешті, у низці випадків виникає біль, клацання у скронево-нижньощелепному суглобі; іноді людині боляче навіть просто відкрити рот.

На першій зустрічі ви знайомитеся з фахівцем, пояснюєте, що саме вас турбує з точки зору естетики і самопочуття. Лікар збирає анамнез, з’ясовує, які є супутні захворювання, проводить очний огляд і аналізує дані КТ-знімка, який можна зробити в нашій клініці.

Після цього ми будемо готові вже в перше відвідування представити план лікування і його вартість. Щодо організаційних моментів з вами буде взаємодіяти куратор, який обов’язково відповість на всі запитання, що цікавлять.

Досить просто записатися на прийом до ортодонта в SOC clinic, проходити обстеження заздалегідь не потрібно. У нашій клініці є власний апарат для комп’ютерної томографії, і ви можете поєднати першу консультацію з КТ-діагностикою.

Ми рекомендуємо заздалегідь записати запитання, які у вас є, щоб озвучити їх на консультації стоматолога-ортодонта і нічого не пропустити. Поцікавтеся, скільки часу займе лікування у вашому випадку, як часто потрібно буде приходити на корекцію в процесі лікування, які методи лікар рекомендує і чому, чи є альтернативи.

Найімовірніше, ви здивуєтеся, але вагітність не є протипоказанням для ортодонтичного лікування.

Іноді можна почути, що через зміни в гормональному фоні брекети ставити не можна. Дійсно, кісткова тканина дещо змінюється – але за правильного підходу шкоди точно не буде. Навіть навпаки, іноді виходить прискорити процес лікування (але все залежить від вашого конкретного випадку).

Якихось специфічних ризиків немає: за грамотного підходу можна проводити ортодонтичне лікування вдруге абсолютно без шкоди для здоров’я. Найголовніше – переконатися, що з вами працює грамотний лікар-ортодонт, який оцінює ситуацію комплексно і діє з урахуванням попередніх помилок у лікуванні.

Відповідь залежить від складності випадку, віку пацієнта, супутніх станів, досвіду лікаря-ортодонта. У середньому в дітей ортодонтичне лікування в Дніпрі займає рік, у дорослих – 1-2 роки.

У нашій клініці комплексну консультацію проводить головний лікар клініки Ірина Миколаївна Пільх, лікар-ортодонт, лікар-ортопед. Ми прийняли рішення не проводити окремі консультації у вузьких фахівців, оскільки ми розглядаємо зубощелепну систему як єдине ціле, а не вирішуємо точкові завдання.

Ціна такої комплексної консультації ортодонта + план лікування в день відвідування – 1000 грн.

Ви можете записатися на прийом дитячого або дорослого ортодонта за телефоном +38 (097) 930 02 66 або на наших сторінках у соцмережах (докладніше в розділі “Контакти”).

Наші спеціалісти

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Мороз Вікторія Євгенівна
Мороз Вікторія Євгеніївна Стоматолог-терапевт, ортодонт
Беспалов Дмитро Андрійович
Беспалов Дмитро Андрійович Стоматолог-хірург, імплантолог
Василенко Крістіна Михайлівна
Василенко Крістіна Михайлівна Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог