Loading...

Ортодонтія

Виправлення прикусу. Лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглобу
Лечение взрослых

Ортодонтичне лікування Дорослих пацієнтів

У сучасній ортодонтії вік не є перешкодою для початку виправлення зубощелепної патології. Це підтверджують багаторічний позитивний досвід світової ортодонтії та стабільні позитивні результати. При лікуванні дорослих пацієнтів дещо інший підхід, оскільки зростання щелеп вже завершено, зуби переміщуються всередині відносно стабільних кісткових структур. Швидкість ортодонтичного пересування зубів, якщо залежить від віку, то незначно. Ще один позитивний момент дорослого лікування – пацієнт серйозніше ставиться до проблеми виправлення прикусу.

Пам’ятайте, що виправляти порушення зубощелепної системи ніколи не пізно. А у сучасному світі – це просто необхідно! І йдеться не лише про естетику, а й про відновлення жувальної функції.

Після ортодонтичного лікування відбувається ланцюжок позитивних змін в організмі: відновлюється обсяг м’язів на обличчі за рахунок жувального процесу, обличчя набуває симетрії та гармонійного профілю, йде сутулість у поставі, зникають болі у скроневій зоні та проблема хронічного прикушування язика та щік, що найчастіше відбувається при неправильному прикус або розташування зубів.

Список можна продовжувати безкінечно! Тому, пам’ятайте, ніщо так не змінює якість життя, як здорова та приваблива посмішка!

Лечение детей

Ортодонтичне лікування у Дітей

Мабуть, кожен з батьків хоча б одного разу стикався з «порадами» і думкою про те, що для початку ортодонтичного лікування у дитини необхідно дочекатися появи всіх постійних зубів! А це, уявіть собі вік 12-14 років, коли дитина вже не зовсім дитина, а підліток! Чи варто змушувати його відчувати дискомфорт через недоліки посмішки протягом 6-8 років, саме тоді, коли формуються взаємини з однолітками! А що, якщо через неправильний прикус або положення зубів ваша дитина вже встигне отримати образливу для нього прізвисько або страждатиме від глузування з боку інших дітей?

Дорогі батьки, у дітей вже з 6 років можна діагностувати багато ортодонтичних патологій, а отже, у цьому віці необхідно провести первинну консультацію у ортодонту. Деякі види порушень, що мають спадковий характер (наприклад, гнатична патологія – неправильне взаєморозташування кісток у лицьовому скелеті) можна виявити та взяти на контроль. А коли пік активного зростання дитини – м’яко і безболісно формувати правильне співвідношення зубів і щелепи.

Інші види патологій виникають під впливом шкідливих звичок (довге використання пустушки, смоктання пальця, прокладання мови між зубами при ковтанні). Якщо порушення, що виникли, мінімальні, після усунення факторів, що їх викликали, відбудеться саморегуляція.

Лечение детей

Нерідко у дітей через ускладнення карієсу відбувається рання втрата тимчасових зубів, що призводить до значних функціональних та естетичних порушень у зубощелепній системі. Після втрати зуба закриття проміжку, що утворився, відбувається за рахунок зміщення сусідніх зубів у бік дефекту. У майбутньому не залишиться місця для прорізування постійних зубів і виникне порушення прикусу. А це можна своєчасно виявити і запобігти за допомогою конструкції, що зберігає. Після чого настає другий етап ортодонтичного лікування за допомогою незнімної конструкції – брекет-систем.

Пам’ятайте, що раннє ортодонтичне лікування дає максимально можливий результат, оскільки рання діагностика дозволяє виключити важкі деформації щелепно-лицьової області, які найскладніше піддаються ортодонтичному лікуванню. Вік 6-7 років – це ідеальний період для першої консультації та початку ортодонтичного лікування!

Ціни на послуги

Найменування Вартість, грн

                                                     Ортодонтія

Ортодонтична консультація (огляд, складання плану лікування, додаткове обстеження) 800 грн
Ортодонтичний плановий прийом від 200 грн
Встановлення металевої брекет-системи (1 щелепа) від 17000 грн
Встановлення керамічної брекет-системи (1 щелепа) від 21000 грн
Мезіонатор Данькова від 5000 грн
Встановлення ретейнера (1 одиниця) 400 грн
Розширюючий апарат від 8000 грн

Наші спеціалісти

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Мороз Вікторія Євгенівна
Мороз Вікторія Євгеніївна Стоматолог-терапевт, ортодонт
Беспалов Дмитро Андрійович
Беспалов Дмитро Андрійович Стоматолог-хірург, імплантолог
Василенко Крістіна Михайлівна
Василенко Крістіна Михайлівна Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог