Loading...

Дитяча стоматологія Дніпро

Профілактика і лікування зубів дітям у сні Дніпро
від 0 років без стресу і болі

Дитячий стоматолог Дніпро. Лікування карієсу молочного зуба
 • Професійне чищення зубів
 • Лікування карієсу молочних зубів
 • Лікування кореневих каналів
 • Видалення молочних зубів
 • Герметизація фісур
 • Встановлення коронки
 • Лікування зубів під закис-азотною седацією
 • Лікування зубів у медікаментозному сні

Дитяча стоматологія Дніпро — безпечне лікування зубів у сні у дітей в одне відвідання, комфортно і без болю

Лікування зубів уві сні у дітей – сучасна та безпечна альтернатива звичайному лікуванню, яка на постійній основі практикується у дитячій стоматології SOCclinic Дніпро. Якщо раніше похід до стоматолога викликав страхи і стрес і в дитини, і в батьків, медикаментозний сон здатний зробити цей процес максимально комфортним.

Наркоз – це стан, коли дитина поринає у сон. Болюча чутливість та деякі рефлекси на певний час зникають, м’язи розслаблюються.

Все це можливо завдяки безпечному газу Севорану. У нашій клініці пацієнтів готує та повністю супроводжує анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, акредитований для роботи з дорослими та дітьми. Дитяча стоматологія Дніпро SOCclinic гарантує швидке та комфортне відновлення вашої дитини.

Лікування молочних зубів під наркозом. Видалення молочних зубів дітям: рекомендації після процедури
Лікування карієсу молочних зубів під наркозом

Кому необхідно лікування у медикаментозному сні?

 • Маленьким дітям віком до 3 років.

У цьому віці вже можуть виявити карієс пляшки внаслідок нічної годівлі, коли малюк перед сном приймає суміш або солодке питво. Якщо гігієна ротової порожнини не проводиться належним чином, дуже швидко розвивається карієс (часто множинний). Вкрай важливо вчасно спіймати цей момент і не доводити до серйозних наслідків: гострий біль, нагноєння, інфекції.

Лікування уві сні допоможе виправити ситуацію. Це чудовий варіант для так званих неконтактних пацієнтів. Адже маленька дитина навіть не розуміє, що походить і що від неї потрібно, лякається незнайомих людей, звуків, обстановки.

 • Дітям 4-6 років.

У такому віці діти, які раніше зіткнулися з негативним досвідом, утриманням, застосуванням сили з боку лікаря, мають психологічну травму. І будь-який наступний контакт зі стоматологом може занурювати дитину в панічні статки! Лікування уві сні допомагає провести всі дії без сліз та страхів.

Ще одна поширена практика – наркоз при гострому болю, коли немає часу для адаптації і потрібно приймати рішучі дії, до яких дитина психологічно не готова. У стресових ситуаціях наркоз – найкраще рішення. у дітей запальні процеси розвиваються із високою швидкістю! Гострий біль, що супроводжується гнійними ускладненнями, може спричинити серйозні порушення в організмі дитини. Тому в таких ситуаціях дуже важливо своєчасно надати допомогу.

Завдяки наркозу за один прийом ми надаємо допомогу в екстреній ситуації. Враховуючи те, що дитина вже увійшла до наркозу, ми можемо пролікувати всі уражені зуби. У майбутньому це запобігатиме розвитку подібних ускладнень.

Лікування карієсу тимчасових зубів у Дніпрі; Лікування каналів молочних зубів

Як ми проводимо лікування зубів дитини у сні?

 • Підготовка починається з первинної консультації з анестезіологом та подальшого обстеження пацієнта: здавання загального аналізу крові, екг, біохімічні дослідження, висновок педіатра про стан здоров’я та перенесені захворювання.
 • У день проведення процедури лікар-анестезіолог створює для дитини дружню атмосферу: знайомить із маскою, пропонує розфарбувати її зсередини ароматними маркерами. Це дозволяє дитині дихати саме тим ароматом, який він особисто вибрав.
 • Після цього анестезіолог розраховує індивідуальні параметри і занурює дитину в сон: личить прикладається маска, через яку надходить газ севоран. Під час занурення у сон батько присутній у кабінеті. Переконавшись, що дитина міцно спить, батько іде до кімнати очікування.
 • Протягом усієї процедури анестезіолог контролює стан юного пацієнта: його дихання, артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень та ступінь насичення крові киснем. Кожну хвилину ваша дитина під контролем та у повній безпеці.
 • Далі протягом 3-4 годин усі роботи виконує дитячий лікар-стоматолог.
 • Коли лікар закінчить лікування, ми запрошуємо батька. Прокидається дитина протягом 10-15 хвилин після припинення подачі препарату. Далі дитину переносять у просипну кімнату. Знадобиться 30-40 хвилин, щоб він цілком міг прийти до тями. У цей час ми також контролюємо стан дитини і переконуємось, що відновлення пройшло добре.
Лікування карієсу молочних зубів у дітей раннього віку

Дитячий стоматолог рекомендує основну інформацію, яку необхідно знати про газ Севоран

 • Даний вид наркозу безпечний для дітей та не викликає побічних ефектів
 • Газ не впливає на стан внутрішніх органів
 • Не знижує артеріальний тиск
 • Швидко виводиться з організму через легені
 • Прокинувшись, дитина не відчуває неприємних відчуттів, немає нудоти та блювання

Що очікується після наркозу під газом севоран: сонливий стан, притуплена реакція, легке запаморочення. Але всі можливі прояви відбуваються у перші півгодини.

Як показує наш досвід, лікування уві сні залишає винятково позитивні враження у пацієнтів. Зараз для батьків дуже важливо дарувати дитині позитивні емоції та захистити її від негативного досвіду, який був у їхньому дитинстві.

Процес лікування під наркозом – це економія часу. Провідний дитячий стоматолог Дніпро, каже, що в один прийом можна пролікувати зуби і закрити всі питання, що хвилюють, а не щоразу налаштовуватися самому і готувати дитину до чергового візиту до стоматолога.

У свою чергу, ми зробимо все, щоб повернути вашій дитині здорову усмішку в комфортній, теплій та дружній обстановці. У socclinic використовується найсучасніше обладнання та працює команда досвідчених лікарів – професіоналів своєї справи.

Тому лікування уві сні – це надійний спосіб вирішити проблеми з дитячими зубами і ні про що не турбуватися.

Дитячий стоматолог Дніпро:
ціни на послуги

Найменування Вартість, грн

Дитяча стоматологія Дніпро

Консультація (огляд, складання плану лікування) 600 грн
Консультація (огляд, складання плану лікування, додаткова діагностика (рентгер-знімки)) 800 грн
Професійна гігієна ротової порожнини від 750 грн
Лікування карієсу молочного зуба від 1000 грн
Лікування кореневих каналів від 1000 грн
Герметизація фісур від 750 грн
Лікування карієсу на стадії плями (Icon) від 1000 грн
Видалення молочного зуба від 800 грн
Коронка металева 900 грн
Коронка цирконієва 1800 грн
ЗАКС (закис-азотна седація) 15 хвилин 480 грн
Комп’ютерна анестезія 350 грн
Аплікаційна анестезія 50 грн
Наркоз (медикаментозной сон) 1 година 4000 грн
Наркоз (медикаментозний сон) наступна година 3500 грн

Дитяча стоматологія SOCclinik: відео огляд

Фахівці дитячої стоматології

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Василенко Крістіна Михайлівна
Василенко Крістіна Михайлівна Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Чащіна Олена Олександрівна
Чащіна Олена Олександрівна Лікар-анестезіолог
karnauh
Карнаух Ірина Ігорівна Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог

Лікування зубів у дітей:
поширені запитання батьків

 • Цей вид наркозу безпечний для дітей та не викликає побічних ефектів;
 • Газ не впливає на стан внутрішніх органів;
 • Не знижує артеріальний тиск;
 • Швидко виводиться з організму через легені;
 • У дитини, коли вона прокидається, немає неприємних відчуттів, нудоти та блювання.

Сонливий стан, притуплена реакція, легке запаморочення. Але всі можливі симптоми проходять у перші півгодини після виходу зі сну, і дитина повністю повертається до свого звичайного самопочуття.

Так, у нашій клініці пацієнтів готують, повністю супроводжують під час лікування та виходу зі сну анестезіолог-реаніматолог вищої категорії та анестезист-реаніматолог, акредитовані для роботи з дітьми. Тому в умовах SOCclinic ми гарантуємо швидке, безпечне та комфортне відновлення вашої дитини.

Ми завжди намагаємось зробити всю роботу за одне відвідування, особливо дітям віком до 5 років. Тим паче, що наркоз дозволяє значно скоротити час лікування чи видалення одного зуба. За одну процедуру можна вилікувати до 20 зубів, в середньому це триває 4 години.

Існують індивідуальні протипоказання, які може виявити анестезіолог після ретельного аналізу стану здоров’я дитини та перенесених захворювань, а також додаткового обстеження, яке обов’язково має зробити пацієнт перед лікуванням у наркозі (загальний аналіз крові, ЕКГ).

Ми зробимо все можливе, щоб повернути вашій дитині здорову усмішку в комфортній, теплій та дружній обстановці. У SOCclinic використовується найсучасніше обладнання та працює команда досвідчених лікарів – професіоналів у своїй справі.

Лікування уві сні – це надійний спосіб усунути проблеми з дитячими зубами і ні про що не турбуватися.

Лікування за допомогою седації Лікування уві сні 
Дитина перебуває у свідомості, у розслабленому стані, схожому на напівсон. Водночас вона чує і розуміє лікаря, виконує прохання Дитина занурюється у глибокий сон, не чує прохань до неї і не реагує на них 
Діюча речовина – закис азоту, безпечний інертний газ, наближений за складом до звичайного повітря Діюча речовина – газ Севоран, найбезпечніший засіб для наркозу у дітей
Застосовується з 3-5 років Застосовується з 1 року
Тривалість лікування – від 30 хвилин до 1 години Загалом тривалість лікування – від 2 до 4 годин, за цей час можна виконати великий обсяг роботи без шкоди для організму дитини
Лікар робить вибір на користь седації або лікування у медикаментозному сні з огляду на вашу конкретну ситуацію.

Сама речовина (закис азоту) повністю безпечна: це інертний газ, який не вступає у жодні хімічні реакції в організмі і швидко виводиться з нього без побічних ефектів.

Єдине обмеження – дитина повинна вміти дихати носом та контролювати дихання. Тому ми рекомендуємо процедуру дітям з 3-5 років, залежно від того, коли вони освоїли цю навичку.

Якщо молочний зуб можна врятувати, його видаляти не варто. Адже сусідні зуби можуть почати зміщуватись через порожнечу поруч, а через це відбувається викривлення зубного ряду, починаються проблеми з прикусом.

Але якщо зуб сильно пошкоджений і його лікування є недоцільним, його доведеться видалити. Таку процедуру виконує дитячий стоматолог (Дніпро): завдяки сучасній анестезії та майстерності лікаря все пройде без неприємних та болючих відчуттів.

Щоб уникнути деформації прикусу після видалення молочного зуба потрібні спеціальні розпірки: вони зберігають простір для прорізування постійного зуба.

Тут все індивідуально, але у середньому пломба, що складається з матеріалів, спеціально розроблених для тимчасових зубів, може простояти у дітей понад 3 роки. Цього терміну вистачає до появи постійних зубів.

Якщо ж виконується не пломбування, а герметизація заглиблень у зубах, такий матеріал протримається від 1 до 3 років.