Loading...

Терапія

Профілактика захворювань ротової порожнини та лікування всіх відів зубних паталогій в Дніпрі
Терапевтична стоматологія Дніпро. Консультація у стоматолога ортодонта

У сучасному світі, де кожен прагне сформувати свій імідж за допомогою дорогих аксесуарів, гаджетів і статусних автомобілів, щоб справити враження успішної людини, ми забуваємо про головне – власне здоров’я, яке так чи інакше відбивається на зовнішності людини, якості її життя, самопочутті, а потім, як наслідок, – і з його успіху.

Більшість із нас не усвідомлює простої закономірності: багатьох проблем зі здоров’ям (особливо тих, що виникли у зрілому віці) можна було б уникнути, якщо вчасно виявити та негайно усунути їхню причину. Зокрема, це стосується і проблем із зубами, що у більшості випадків виникають через такі фактори, як неправильний догляд за ротовою порожниною, неякісне пережовування їжі, відсутність збалансованого раціону харчування.

Як показує досвід наших фахівців з SOCclinic в Дніпрі, практично у всіх випадках успіх стоматологічного лікування залежить від своєчасної консультації та діагностики стану пацієнта, чи це дорослий, підліток чи дитина! Адже у своїй більшості наші пацієнти – це сім’ї, в яких і діти, і дорослі поділяють наші цінності і разом з нами одержують результат, який перевершує всі очікування!

Професійна гігієна Дніпро

Гігієна в нашому житті має величезне значення і з медичної точки зору, і соціальної. Дотримуючись простих правил догляду за ротовою порожниною, ви і ваші близькі зможете зберегти здоров’я зубів на все життя.

Перше правило: чистіть зуби не менше 2 разів на день фторовмісною зубною пастою.

Друге правило: використовуйте зубну нитку щодня.

Третє правило: регулярно (не рідше 2 разів на рік) відвідуйте лікаря-стоматолога для консультації та проведення процедури професійного чищення зубів.

У клініці SOC в Дніпрі ми використовуємо інноваційний, але вже перевірений метод професійної гігієни з використанням апарату KAVO air flow та порошку для професійного чищення зубів KAVO PROPHYpearls. Це унікальний засіб нового покоління на основі карбонату кальцію — СаСО2 (не містить соду) для ефективного видалення нальоту та зубного каменю, який має щадну дію на тканині, не травмуючи ясна та зубну емаль. При роботі апаратом air flow та порошком PROPHYpearls використовується кут 10 – 50 градусів, що забезпечує перекочування гранул.

Сферичність гранул створює більшу кількість контактних точок порівняно зі стандартним порошком. Важливо також те, що гранули не мають гострих кутів, тому при чищенні не травмують поверхню емалі зубів і дозволяють гарантувати максимальний рівень дбайливого чищення!

Гігієна порожнини рота Дніпро
Гігієна зубів і порожнини рота в Дніпрі

Відбілювання зубів в SOCclinic Дніпро

Існує безліч упереджень щодо процедури відбілювання зубів. Але ми раді повідомити, що інноваційна лазерна система Beyond Polus розвіяла міфи і зруйнувала стереотипи. Це система, яка здатна повернути Вашій посмішці блискучу білизну за лічені хвилини без ультрафіолетових променів і навіть натяку на неприємні відчуття. Це сама безболісна і безпечна система відбілювання у світі, яка витіснила популярну колись систему Zoom. Навіть найдосвідченіші пацієнти будуть приємно здивовані легкості, комфорту та тривалості збереження отриманого результату від процедури.

Чи безпечне відбілювання за допомогою системи Beyond Polus?

 • не становить небезпеки для здоров’я людини;
 • виконує своє безпосереднє завдання і щадно ставиться до зубної емалі;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • виключає навіть натяк на якісь неприємні відчуття під час процедури.

Як фахівці SOCclinic в Дніпрі проводимо процедуру відбілювання?

 • обов’язкове зняття зубного каменю та навчання правильному догляду за порожниною рота перед процедурою відбілювання;
 • тривалість процедури становить лише 30 хвилин, але цього часу цілком достатньо, щоб створити справжню голлівудську посмішку.
Профілактика зубних захворювань

Лікування карієсу в Дніпрі

Карієс – це пошкодження твердих тканин зуба, що проявляється зміною кольору зуба, а пізніше – розм’якшенням (демінералізацією), руйнуванням його структури та утворенням дефекту у вигляді порожнини. Головною причиною появи карієсу є бактерії м’якого зубного нальоту, які необхідно видаляти під час щоденного чищення зубів, а також тверді відкладення, які необхідно видаляти за допомогою професійного чищення у кабінеті стоматолога двічі на рік. Якщо карієс вже виник, необхідно якнайшвидше розпочинати лікування карієсу, оскільки каріозне ураження емалі та дентину може дуже швидко перерости в пульпіт та періодонтит, що у свою чергу може призвести навіть до втрати зуба.

Терапевтична стоматологія. Лікування каналів зуба

Ендодонтичне лікування в Дніпрі

Для лікування кореневих каналів у клініці SOCclinic Дніпро використовується унікальний революційний апарат EndoPilot (Німеччина), який відповідає найвищим стандартам ефективності та безпеки лікування кореневих каналів! Даний апарат має у своєму складі всі необхідні компоненти для обробки, розширення, проходження кореневого каналу, визначення його довжини, а також для 3-мірної обтурації каналу, методом вертикальної конденсації гуттаперчі (речовина для пломбування каналів).

Апарат включає ендомотор з вбудованим апекслокатором, бібліотекою всіх систем файлів з встановленими параметрами швидкості і торка для кожного файлу, рекомендовані виробником. Найважливіші його переваги полягають у тому, що доктор-ендодонтист має можливість поєднувати процес вимірювання довжини та механічну обробку каналу, отримуючи неоціненні переваги, а всі ендодонтичні інструменти використовуються лише один раз, що запобігає ризику облома інструменту в кореневому каналі.

Крім того, вбудований в наконечник апекслокатор дає можливість контролювати просування інструменту під час обертання файлу в кореневому каналі та самостійно зупинятися під час досягнення верхівки.

Ми дбаємо про те, щоб результат нашої роботи був бездоганним, а Ваші враження найприємнішими!

Прайс: ціна на послуги гігієни зубів і порожнини рота в Дніпрі

Найменування Вартість, грн

Терапія

Комплексна професійна гігієна порожнини рота (гігієніст) 2000 грн
Лікування карієсу від 1600 грн
Лікування карієсу з відновленням коронки зуба від 2000 грн
Естетична реставрація зуба фотоплімерним матеріалом від 2500 грн
Лікування клиноподібного дефекту  від 1000 грн
Відбілювання американською системою Beyond Polus (одна щелепа) від 2500 грн
Лазерне відбілювання Picasso Lite (одна щелепа) від 2500 грн
Первинне ендолікування одноканального зубу від 6000 грн
Повторне ендолікування одноканального зубу від 7500 грн
Первинне ендолікування двоканального зубу від 8000 грн
Повторне ендолікування двоканального зубу від 9500 грн
Первинне ендолікування трьохканального зубу від 10000 грн
Повторне ендолікування трьохканального зубу від 11500 грн
Первинне ендолікування чотирьохканального зубу від 13000 грн
Повторне ендолікування чотирьохканального зубу від 14500 грн
Комп’ютерна анестезія 600 грн

Зв’яжіться з нами, і ми проконсультуємо вас з усіх питань

Часті запитання

Терапевтична стоматологія – що це?

Так називають напрямок, який займається діагностикою зубних захворювань, їх профілактикою, лікуванням каріозних і некаріозних проблем, а також каналів зубів.

Мабуть, немає жодної людини, яка б жодного разу в житті не скористалася послугами терапевтичної стоматології. Далеко не всі виправляють прикус або видаляють зуби. Але переважна більшість людей на якомусь етапі у своєму житті стикається з карієсом і звертається по допомогу до стоматолога-терапевта.

Навіть якщо домашня гігієна зубів і порожнини рота бездоганна, це не скасовує похід до лікаря для професійної гігієни порожнини рота. В іншому разі рано чи пізно пацієнт зіткнеться з карієсом, який розвинувся у важкодоступних ділянках, куди не проникає звичайна зубна щітка.

Дорослим пацієнтам рекомендується відвідувати стоматолога для профілактичного огляду щонайменше раз на півроку.

У певних випадках потрібно робити це частіше. Наприклад, класична ситуація – під час ортодонтичного лікування: якщо у вас встановлені брекети для корекції прикусу, фахівці в SOCclinic Дніпро рекомендують проводити профілактику зубних захворювань не рідше, ніж один раз на 3-4 місяці. Це допоможе уникнути скупчення нальоту на ділянках, де брекет-система контактує з емаллю – а отже, ви убезпечите себе від карієсу.

Профілактика захворювань зубної системи людини – це нескладний, але регулярний набір дій.

Насамперед – це чищення зубів двічі на день, дотримуючись правильної техніки: рухи мають бути вимітальними від кореня зуба до жувальної поверхні. Просто так водити щіткою вліво і вправо – зовсім не ефективно.

Важливо, щоб ви використовували хорошу зубну пасту (наприклад, фтор у її складі запобігає карієсу) і щітку підходящої жорсткості (не дуже м’яку і не дуже жорстку, щоб не травмувати тканини).

Також важливо користуватися іригатором і зубною ниткою для якісного очищення міжзубного простору: саме там нерідко виникає контактний карієс!

Не забувайте обполіскувати рот водою після кожного прийому їжі, щоб видалити її частинки з поверхні зубів (особливо з фісур, або природних анатомічних заглиблень).

Нарешті, своєчасне відвідування стоматолога-терапевта – запорука вашої здорової посмішки. Приходьте на профгігієну раз на півроку, щоб забути, що таке карієс та інші проблеми, пов’язані із зубами та яснами.

Сиоматологи з SOCclinic Дніпро, рекомендують:

 • У першу годину після процедури утримайтеся від пиття і прийому їжі

На фінальному етапі профгігієни стоматолог наносить на емаль спеціальний зміцнювальний склад: йому потрібен час, щоб надати зміцнювальний вплив на зуби. Тому потрібно трохи почекати

 • Замініть предмети домашньої гігієни на нові

Зубна щітка, насадка на електричну щітку, йоржик для очищення міжзубного простору – важливо, щоб усе це було новим. Адже на старій щітці накопичилася стара, “брудна” мікрофлора, яка може звести нанівець усі зусилля з професійного чищення

 • Уникайте фарбувальних продуктів (чай, кава, шоколад, ягоди тощо)

Одразу після чищення емаль особливо схильна до дії природних барвників у їжі. Тому, щоб зберегти її світлий колір, обирайте нейтральні продукти

 • Курцям важливо відмовитися від сигарет щонайменше на 2-3 дні; якщо це неможливо, хоча б не паліть у день проведення профгігієни
 • У перші 1-2 доби після чищення можлива підвищена чутливість зубів і мінімальна кровоточивість. Користуйтеся м’якою щіткою і пастою, рекомендованою вашим стоматологом, їжте м’якшу їжу

По-перше, в рамках терапевтичної стоматології лікар має справу з різними захворюваннями порожнини рота: карієс, пульпіт, періодонтит, ерозія емалі, руйнівні процеси в кореневих каналах і навколозубних тканинах, а також травмами зубів.

Другий ключовий напрям – профілактика можливих проблем, адже запобігти завжди простіше, ніж лікувати. Тому стоматолог-терапевт проведе для вас професійну гігієну порожнини рота, щоб видалити тверді та м’які відкладення і тим самим підстрахувати вас від розвитку карієсу, запалень ясен через зубний камінь тощо.

Щоб дізнатися докладніше про те, як проходить професійна гігієна порожнини рота, зазирніть у цей розділ на нашому сайті: ви дізнаєтеся про технології KAVO Air Flow та ультразвукове чищення, які ми застосовуємо, щоб надійно захистити вашу посмішку.

Стоматолог – це загальний, “парасольковий” термін, яким позначають усіх спеціалістів, що опікуються здоров’ям зубів і ясен. Кожен лікар спеціалізується на якомусь напрямку: наприклад, лікар-ортодонт працює з порушеннями прикусу і вирівнюванням зубів, стоматолог-імплантолог встановлює імплант на місце втраченого зуба тощо.

У побуті “звичайним” стоматологом найчастіше називають стоматолога-терапевта. З цього погляду різниці немає.

Але, строго кажучи, стоматолог-терапевт – це один із цілої “сім’ї” фахівців, які дбають про вашу посмішку. У нашій області всі терапевти – стоматологи, але не всі стоматологи – терапевти.

Найчастіший запит від пацієнтів, які звертаються до послуг терапевтичної стоматології, пов’язаний із карієсом. Однак це далеко не єдиний привід записатися до фахівця.

Зверніться по допомогу в SOCclinic Дніпро, якщо:

 • зуб захворів, потемнів або просто змінив свій колір
 • з’явилася чутливість до гарячого, холодного, кислого або солодкого
 • під час надкушування з’являється біль
 • зуби стали рухливими
 • зуб відколовся
 • пломба почала відколюватися, змінила свій колір або випала
 • після лікування біль у зубі не минає понад 3-4 дні
 • з’явився неприємний запах із рота
 • ви були на профілактичному огляді та професійній гігієні понад 6 місяців тому
 • Карієс – від початкової форми захворювання (карієс у стадії плями) до глибокого карієсу 
 • Пульпіт – результат несвоєчасного лікування карієсу, коли запалення досягає пульпи (сполучної тканини всередині зуба)
 • Періодонтит – запалення, що протікає в тканинах верхівки кореня зуба, в області зв’язкового апарату 
 • Флюс (періостит) – запальний процес у окісті зуба інфекційної природи
 • Некаріозні ураження зубів – флюороз, клиновидний дефект, ерозія, гіпоплазія емалі тощо.
 • Підвищена чутливість зубів, витончення емалі

SOC Clinic у Дніпрі надає повний спектр послуг з терапевтичної стоматології:

 • професійна гігієна порожнини рота
 • лікування карієсу будь-якої складності
 • естетична реставрація зуба
 • лікування клиновидного дефекту
 • ендодонтичне лікування (лікування каналів)
 • відбілювання зубів

Щоб дізнатися, скільки коштує професійна гігієна порожнини рота, лікування карієсу, лікування кореневих каналів зубів і не тільки, ознайомтеся з розділом “Ціни” на нашому сайті.

Наші спеціалісти

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Беспалов Дмитро Андрійович
Беспалов Дмитро Андрійович Стоматолог-хірург, імплантолог
Циганок Катерина Вадимівна
Циганок Катерина Вадимівна Лікар-пародонтолог
Чащіна Олена Олександрівна
Чащіна Олена Олександрівна Лікар-анестезіолог