Loading...

Терапія

Профілактика захворювань ротової порожнини та лікування всіх відів зубних паталогій

У сучасному світі, де кожен прагне сформувати свій імідж за допомогою дорогих аксесуарів, гаджетів і статусних автомобілів, щоб справити враження успішної людини, ми забуваємо про головне – власне здоров’я, яке так чи інакше відбивається на зовнішності людини, якості її життя, самопочутті, а потім, як наслідок, – і з його успіху.

Більшість із нас не усвідомлює простої закономірності: багатьох проблем зі здоров’ям (особливо тих, що виникли у зрілому віці) можна було б уникнути, якщо вчасно виявити та негайно усунути їхню причину. Зокрема, це стосується і проблем із зубами, що у більшості випадків виникають через такі фактори, як неправильний догляд за ротовою порожниною, неякісне пережовування їжі, відсутність збалансованого раціону харчування.

Як показує досвід наших фахівців, практично у всіх випадках успіх стоматологічного лікування залежить від своєчасної консультації та діагностики стану пацієнта, чи це дорослий, підліток чи дитина! Адже у своїй більшості наші пацієнти – це сім’ї, в яких і діти, і дорослі поділяють наші цінності і разом з нами одержують результат, який перевершує всі очікування!

Професійна гігієна

Гігієна в нашому житті має величезне значення і з медичної точки зору, і соціальної. Дотримуючись простих правил догляду за ротовою порожниною, ви і ваші близькі зможете зберегти здоров’я зубів на все життя.

Перше правило: чистіть зуби не менше 2 разів на день фторовмісною зубною пастою.

Друге правило: використовуйте зубну нитку щодня.

Третє правило: регулярно (не рідше 2 разів на рік) відвідуйте лікаря-стоматолога для консультації та проведення процедури професійного чищення зубів.

У клініці SOC ми використовуємо інноваційний, але вже перевірений метод професійної гігієни з використанням апарату KAVO air flow та порошку для професійного чищення зубів KAVO PROPHYpearls. Це унікальний засіб нового покоління на основі карбонату кальцію — СаСО2 (не містить соду) для ефективного видалення нальоту та зубного каменю, який має щадну дію на тканині, не травмуючи ясна та зубну емаль. При роботі апаратом air flow та порошком PROPHYpearls використовується кут 10 – 50 градусів, що забезпечує перекочування гранул.

Сферичність гранул створює більшу кількість контактних точок порівняно зі стандартним порошком. Важливо також те, що гранули не мають гострих кутів, тому при чищенні не травмують поверхню емалі зубів і дозволяють гарантувати максимальний рівень дбайливого чищення!

Отбеливание

Відбілювання

Існує безліч упереджень щодо процедури відбілювання зубів. Але ми раді повідомити, що інноваційна лазерна система Beyond Polus розвіяла міфи і зруйнувала стереотипи. Це система, яка здатна повернути Вашій посмішці блискучу білизну за лічені хвилини без ультрафіолетових променів і навіть натяку на неприємні відчуття. Це сама безболісна і безпечна система відбілювання у світі, яка витіснила популярну колись систему Zoom. Навіть найдосвідченіші пацієнти будуть приємно здивовані легкості, комфорту та тривалості збереження отриманого результату від процедури.

Чи безпечне відбілювання за допомогою системи Beyond Polus?

  • не становить небезпеки для здоров’я людини;
  • виконує своє безпосереднє завдання і щадно ставиться до зубної емалі;
  • не викликає алергічних реакцій;
  • виключає навіть натяк на якісь неприємні відчуття під час процедури.

Як ми проводимо процедуру відбілювання?

  • обов’язкове зняття зубного каменю та навчання правильному догляду за порожниною рота перед процедурою відбілювання;
  • тривалість процедури становить лише 30 хвилин, але цього часу цілком достатньо, щоб створити справжню голлівудську посмішку.
Лечение кариеса

Лікування карієсу

Карієс – це пошкодження твердих тканин зуба, що проявляється зміною кольору зуба, а пізніше – розм’якшенням (демінералізацією), руйнуванням його структури та утворенням дефекту у вигляді порожнини. Головною причиною появи карієсу є бактерії м’якого зубного нальоту, які необхідно видаляти під час щоденного чищення зубів, а також тверді відкладення, які необхідно видаляти за допомогою професійного чищення у кабінеті стоматолога двічі на рік. Якщо карієс вже виник, необхідно якнайшвидше розпочинати лікування, оскільки каріозне ураження емалі та дентину може дуже швидко перерости в пульпіт та періодонтит, що у свою чергу може призвести навіть до втрати зуба.

Эндодонтическое лечение

Ендодонтичне лікування

Для лікування кореневих каналів у нашій клініці використовується унікальний революційний апарат EndoPilot (Німеччина), який відповідає найвищим стандартам ефективності та безпеки лікування кореневих каналів! Даний апарат має у своєму складі всі необхідні компоненти для обробки, розширення, проходження кореневого каналу, визначення його довжини, а також для 3-мірної обтурації каналу, методом вертикальної конденсації гуттаперчі (речовина для пломбування каналів).

Апарат включає ендомотор з вбудованим апекслокатором, бібліотекою всіх систем файлів з встановленими параметрами швидкості і торка для кожного файлу, рекомендовані виробником. Найважливіші його переваги полягають у тому, що доктор-ендодонтист має можливість поєднувати процес вимірювання довжини та механічну обробку каналу, отримуючи неоціненні переваги, а всі ендодонтичні інструменти використовуються лише один раз, що запобігає ризику облома інструменту в кореневому каналі.

Крім того, вбудований в наконечник апекслокатор дає можливість контролювати просування інструменту під час обертання файлу в кореневому каналі та самостійно зупинятися під час досягнення верхівки.

Ми дбаємо про те, щоб результат нашої роботи був бездоганним, а Ваші враження найприємнішими!

Ціни на послуги

Найменування Вартість, грн

Терапія

Професійна гігієна порожнини рота 2000 грн
Лікування карієсу від 1600 грн
Лікування карієсу з відновленням коронки зуба від 2000 грн
Естетична реставрація зуба фотоплімерним матеріалом від 2500 грн
Лікування клиноподібного дефекту  від 1000 грн
Відбілювання американською системою Beyond Polus (одна щелепа) від 2000 грн
Лазерне відбілювання Picasso Lite (одна щелепа) від 2000 грн
Первинне ендолікування одноканального зубу від 6000 грн
Повторне ендолікування одноканального зубу від 7500 грн
Первинне ендолікування двоканального зубу від 8000 грн
Повторне ендолікування двоканального зубу від 9500 грн
Первинне ендолікування трьохканального зубу від 10000 грн
Повторне ендолікування трьохканального зубу від 11500 грн
Первинне ендолікування чотирьохканального зубу від 13000 грн
Повторне ендолікування чотирьохканального зубу від 14500 грн
Комп’ютерна анестезія 450 грн

Наші спеціалісти

Пільх Ірина Миколаївна
Пільх Ірина Миколаївна Головний лікар, засновник клініки
Кирильчук Анна Василівна
Кирильчук Анна Василівна Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Албатова Анна Вікторівна
Албатова Анна Вікторівна Стоматолог-терапевт, ендодонтист
hirkiyalo
Хиркияло Юлія Ігорівна Стоматолог-терапевт, ендодонтист