Поставити коронку на зуб Дніпро. Все про вініри розкажуть у стоматології SOCClinic

Коронка – це незнімний протез, який кріпиться на пошкоджений або ослаблений зуб, щоб відновити його форму, функцію та естетичний вигляд.

Основне призначення зубної коронки – зберегти зуб, причому це стосується не тільки дорослих.

Далеко не всі знають, що коронки можна встановлювати на молочні зуби, щоб зберегти їх якомога довше – до моменту природної зміни зубів на постійні. Надалі це допоможе правильному формуванню всієї зубощелепної системи дитини.

Зазвичай лікар призначає встановлення зубної коронки у Дніпрі, коли зуб зруйнований більш ніж на третину, а також після лікування каналів, коли нерв видалено. Це запобігає руйнуванню крихкого депульпованого зуба.

Крім того, коронки встановлюють на імпланти зубів на завершальному етапі лікування, коли штучний корінь уже імплантований у кісткову тканину.

Види коронок для зубів

Залежно від матеріалу:

 • Металеві коронки. Вони міцні й довговічні, але в плані естетики поступаються іншим варіантам, тому що дуже помітні в зубному ряду. Зазвичай такі коронки встановлюють на жувальний зуб (поза зоною посмішки). У нашій клініці ми використовуємо їх тільки в рамках дитячого лікування.
 • Керамічні коронки. Відрізняються унікальними естетичними характеристиками: кераміка дає змогу підібрати ідеальний колір коронки, щоб вона мала такий самий вигляд, як сусідні зуби.
 • Коронки з пресованої кераміки. Міцніші, ніж класичні керамічні коронки, і можуть бути більш довговічними. Вони також мають високу естетичну цінність.
 • Коронки з діоксиду цирконію. Відрізняються міцністю, довговічністю і широкими естетичними можливостями.
 • Металокерамічні коронки. Поєднують у собі міцність металу та естетичну цінність кераміки. Однак вони можуть бути менш міцними, ніж інші види коронок. Крім того, при неякісному встановленні такої коронки є ризик виникнення вторинного каріозного процесу під нею і запалення тканин пародонту.
 • Композитні коронки. Більш бюджетний варіант. Їх можна встановити за один візит до стоматолога. Але потрібно розуміти, що композит програє в міцності та довговічності іншим матеріалам.

Залежно від терміну, на який встановлюють конструкцію, бувають тимчасові коронки на зуб і постійні.

Тимчасові коронки допомагають приховати естетичні дефекти і захистити зуб від хворобливої реакції на вплив температури. Як зрозуміло з назви, вони служать обмежену кількість часу, поки виготовляють постійну коронку на 1 або кілька зубів.

Також тимчасові коронки показані під час ортодонтичного лікування і ще в низці випадків: тільки стоматолог у Дніпрі може призначити їх за певних показань.

Як ставлять коронку на зуб у Дніпрі?

 1. Підготовчий етап: огляд і консультація лікаря, профгігієна, лікування карієсу і запальних процесів.
 2. Обробка зуба: стоматолог готує зуб під установку коронки і проводить внутрішньоротове 3D сканування.
 3. Виготовлення постійної коронки в зуботехнічній лабораторії.
 4. Фіксація постійної коронки.
Хороші коронки на зуби в Дніпрі. Виправлення прикусу зубів

Показання до встановлення коронки

 • Сильне (більш ніж наполовину) руйнування зуба за умови, що збереглися корінь і стінки зуба, тобто стінки мають бути досить міцними для встановлення коронки
 • Виражені сколи, тріщини зуба
 • Перелом природної коронкової частини зуба
 • Видалення нерва в зубі (тобто він депульпований)

Прайс: ціни на встановлення коронок у SOCCLINIC

НайменуванняВартість, грн

Ортопедія

Коронка на імплант (прикручуєтьсявід 11600 грн
Коронка на іплант (адгезивна)від 16600 грн

Точну ціну на коронки на передні зуби або коронки на нижні зуби можна визначити тільки в рамках індивідуальної консультації, яку ми проводимо в клініці SOCClinic у Дніпрі.

Часті запитання

Прополощіть рот водою, щоб видалити з порожнини рота дрібні осколки керамічної коронки на зуб, а потім якомога швидше запишіться до стоматолога у Дніпрі.

До візиту намагайтеся жувати на протилежному боці і після їжі акуратно видаляйте частинки їжі. У разі виникнення больових відчуттів прийміть знеболювальне.

Вартість лікування у Дніпрі завжди розраховується індивідуально: не знаючи особливостей вашого випадку, ми, на жаль, не можемо сказати, скільки коштує коронка на зуб.

Крім того, не завжди доцільно встановлювати коронку. Після діагностики лікар визначить, який метод протезування вам підійде і чи ставити коронку на зуб у вашій ситуації.

Існує міф, що хороших коронок на зуб не буває і всі вони рано чи пізно зіпсують зуби. Насправді причина в іншому: недотримання правил домашньої гігієни, відсутність регулярної професійної гігієни, неправильно встановлена коронка.

При дотриманні протоколу і належному догляді за порожниною рота зуб під коронкою може прослужити і все життя.

Тому важливо раз на півроку необхідно приходити на профілактичний огляд до стоматолога SOCClinic у Дніпрі, щоб можна було вчасно відстежити будь-які зміни та вжити необхідних заходів.

Універсального ідеального варіанту для всіх не існує: ви й самі могли помітити, що відгуки про коронки на зуб бувають суперечливими. Тому лікар-стоматолог SOCClinic в Дніпрі допоможе підібрати вам оптимальний варіант, виходячи з багатьох важливих чинників: клінічні показання, місце розташування зуба (жувальний, різець, ікло), матеріал, ціна коронки на зуб.

Вартість коронки на зуб – від 11800 грн. Ціна коронки на зуб у Дніпрі визначається індивідуально в рамках комплексної консультації від нашого головного лікаря Ірини Миколаївни Пільх.

Термін служби коронки залежить від низки факторів: правильний догляд, якість виконаної роботи, матеріал, з якого виготовлений сам протез. Тому, щоб визначити, які коронки на зуби найкраще підійдуть вам, необхідно порадитися зі стоматологом SOCClinic у Дніпрі.

Найдовговічніші варіанти – діоксид-цирконієва і керамічна коронка на зуб: вони можуть прослужити до 15-20 років, а частіше й довше. Коронки на зуб із металокераміки та металевої коронки на зуби зазвичай вистачає на 7-10 років.