Прийом у хорошого стоматолога Дніпро

Імпланти Straumann – сучасне, високотехнологічне і безпечне рішення для того, щоб відновити втрачений зуб. У всьому світі цей вид імплантації визнано одним із найкращих варіантів преміум-сегмента. Тому ці імпланти встановлюють у клініці SOC clinic Дніпро.

Особливості швейцарських імплантів Straumann

Переваги імплантів Straumann:

 • найвищий відсоток приживлюваності серед усіх варіантів – 99%
 • короткий термін інтеграції імпланта в кістку – всього 3-4 тижні
 • встановлення навіть за мінімального обсягу збереженої кісткової тканини 
 • широкий спектр можливостей завдяки різноманітним видам імплантів
 • гарантія від виробника 
 • якісний гіпоалергенний матеріал, що має відмінну біосумісність
 • можливість провести імплантацію навіть за низки хронічних захворювань (наприклад, цукровий діабет)

Протипоказань до встановлення імплантів Штрауман практично немає. Процедуру не проводять у разі активних захворювань порожнини рота (карієс, запалення ясен тощо) і хронічних захворювань у стадії декомпенсації.

Види зубних імплантів Straumann

 • Tissue Level

Вироби відрізняються металевою шийкою, яка виступає над яснами. Ця серія містить різні за розміром і формою імпланти, які підбирають, виходячи з конкретної клінічної картини.

 • Bone Level

Весь імплант занурюється в кісткову тканину, що дає змогу домогтися більш щільного прилягання коронки до ясен.

 • Straumann PURE

Матеріал імпланта – не метал, а безметалева кераміка. Це чудовий варіант у разі тонких ясен: метал не просвічуватиме через них, що позитивно позначається на естетиці усмішки.

 • Straumann BLX

Ця серія призначена для негайного навантаження: протез (коронку) ставлять відразу ж після встановлення імпланта.

Процедура встановлення імпланта Штрауман в SOC clinic Дніпро

Весь процес імплантації можна розділити на 6 етапів:

 • Консультація та комплексне обстеження

На першій зустрічі лікар проведе огляд порожнини рота, а також направить вас на КТ-знімок зубів. Не потрібно нікуди їхати спеціально: для вашої зручності прямо в SOC clinic Дніпро у вас є можливість зробити 3D знімок зубів, який допоможе оцінити стан зубів і кісткової тканини.

 • Складання плану лікування

На основі даних, отриманих під час діагностики, ми складаємо тривимірну модель майбутньої посмішки і визначаємо, як прийти до бажаного результату. У цьому нам допоможе навігаційний шаблон – це своєрідний “трафарет” у вигляді капи, на якій є напрямні отвори (вони розташовані там, де необхідно провести імплантацію).

 • Підготовка

Імплантацію не можна проводити, якщо в порожнині рота є запалення, гнійні процеси, проблеми з яснами або незадовільні показники в аналізах. Тому, якщо ці проблеми присутні, спочатку проводиться відповідне лікування.

 • Видалення зуба за показаннями (якщо він не видалений раніше) і встановлення імпланта Straumann

Ідеальний варіант – встановити штучний корінь одразу ж після того, як видалено зуб: це не тільки зручніше для пацієнта (можна поєднати дві процедури), а й набагато правильніше з медичного погляду.

Однак для сучасної стоматології немає нічого неможливого: навіть якщо зуб відсутній кілька років, ми запропонуємо вам оптимальний варіант.

Ми гарантуємо, що використовуємо тільки оригінальну продукцію Straumann. Справжність кожного компонента можна перевірити на сайті компанії, знаючи Номер компонента (REF) і Номер серії (LOT). Ця інформація розміщена:

– на упаковці компонента

– у паспорті імпланта

– у медичній карті

 • Формування ясен

Цей етап визначає, по-перше, естетичну привабливість результату: край ясен має бути рівним, акуратним. А по-друге – від цього залежать збереження імпланта і здоров’я: якщо край ясен прилягатиме недостатньо щільно, це призведе до проникнення мікроорганізмів до імпланта і початку запального процесу.

 • Встановлення коронки на імплант Straumann

Попередньо використовується тимчасова коронка, за допомогою якої формується правильне ясенне ложе. Через кілька місяців ми встановлюємо постійну коронку – і ви нарешті насолоджуєтеся бездоганним фінальним результатом!

Прайс: ціна встановлення імпланта Straumann в SOCCLINIC Дніпро

Нижче ви знайдете інформацію про ціну на швейцарські імпланти Straumann в нашій клініці.

НайменуванняВартість, грн

Хірургія

Консультація хірурга (внутрішньоротовий огляд, аналіз додаткової діагностики (КТ-знімок/панорамний знімок), складання плану лікування)1000 рн
Імплант, Straumann, Швейцаріявід 22000 грн

Часті запитання

Запорука успішної імплантації – не тільки якісний, оригінальний імплант від виробника, а й робота стоматолога, який повинен володіти сучасними хірургічними інструментами і вміти працювати з конкретною системою імплантації.

Імплантологи SOC clinic у Дніпрі бездоганно володіють усіма необхідними навичками для встановлення імплантів Straumann. Сотні пацієнтів вже переконалися, що ми допомагаємо прийти до ідеального результату.

Компанія Straumann – визнаний у всьому світі лідер з виробництва імплантів найвищої якості. Імпланти швейцарські виділяються на тлі інших варіантів, перш за все, більш високим показником приживлення – до 99%.

Крім того, незаперечна перевага продукції Штрауман – можливість максимально швидко провести імплантацію: у низці випадків уже через 3-4 тижні можна встановлювати коронку, тоді як стандартно період імплантації штучного кореня в кісткову тканину займає 2-2,5 місяця.

Нарешті, зубні імпланти зі Швейцарії можна використовувати навіть у випадках, коли є відносні протипоказання до імплантації (наприклад, невеликий обсяг кістки, цукровий діабет тощо).

Детальну інформацію про ціни, зокрема скільки коштують імпланти Штрауман під ключ, ми розмістили в розділі “Імпланти Straumann: ціна” вище і на нашому сайті. Точну ціну вам зможе назвати лікар на прийомі в SOCCLINIC Дніпро, оскільки все залежить від індивідуальних особливостей.

Перш за все, термін служби залежить від того, наскільки точно ви дотримуєтеся рекомендацій лікаря після процедури: навіть деякі відхилення від інструкцій можуть призвести до того, що Straumann імпланти не приживуться або прослужать не так довго, як могли б.

Другий фактор, не менш важливий – регулярна гігієна порожнини рота. Імпланти Штрауман потребують такого ж догляду, що і природні зуби: чистіть зуби двічі на день (стежте за правильною технікою), очищайте міжзубні проміжки і ділянки, де зустрічаються емаль і ясна, за допомогою іригатора. І, звісно, раз на півроку відвідуйте стоматолога для профілактичного огляду та професійного чищення зубів.

Дотримуйтесь цих нескладних правил – і після встановлення імплант Штрауман прослужить вам усе життя.

Особливості виготовлення implant Straumann (виробництво у вакуумі, відсутність контакту з киснем) дають змогу значно – в середньому на місяць – скоротити термін остеоінтеграції. Залежно від конкретної моделі термін приживлення становить від 3-4 тижнів.

Імпланти Straumann виготовляються з унікального матеріалу – сплав титану і цирконію. Цирконій надає конструкції додаткової міцності, що позитивно позначається на функціональних властивостях імпланта: ймовірність пошкодження мінімальна.

Крім цього, компанія Штрауман перша ввела у свої вироби низку важливих параметрів, наприклад, особливу спіральну конструкцію і форму. Завдяки цьому весь процес імплантації та приживлення проходить простіше, і надалі під час експлуатації імплант не підведе пацієнта.