Імпланти MIS – один із найпопулярніших варіантів для відновлення втраченого зуба. Продукція ізраїльської компанії Medical Implant System широко використовується в усьому світі, вирізняється доступністю і водночас – високою якістю. Встановленням займаються висококваліфіковані професіонали клініки SOC clinic у Дніпрі.

Переваги встановлення ізраїльських імплантів MIS

 • Особливості конструкції: конусоподібна форма і шестигранне з’єднання з абатментом, завдяки чому імплант надійно фіксується і добре проявляє себе в процесі експлуатації
 • Якісний матеріал – титан, що не викликає відторгнення організмом
 • Швидка приживлюваність
 • Міцність і довговічність: за умови правильного догляду імплант спокійно може прослужити вам усе життя
 • SLA-напилення на поверхні імпланта, яке робить його більш шорстким, завдяки чому відбувається більш якісне кріплення конструкції до кісткової тканини
 • Різноманітність варіантів: є можливість підібрати те, що найкращим чином відповідає потребам пацієнта

Види імплантів

Імпланти MIS (Ізраїль) відрізняються за своїми характеристиками. У лінійці виробника є різноманітні варіанти:

 • С1 – класичний імплант у формі конуса з шестигранним з’єднанням, його можна використовувати як під час одномоментної імплантації, так і під час двоетапної (коли зуб був відсутній довго).
 • V3 – одна з нових розробок компанії, що вирізняється трикутною формою: це дає змогу зробити конструкцію більш стабільною і рівномірно розподілити тиск на кісткову тканину. Такі імпланти часто застосовують для відновлення передніх зубів
 • Seven – самонарізні імпланти з шестигранним з’єднанням. Застосовуються для проведення операцій за різних типів кістки. Часто рекомендуються пацієнтам, яким необхідна кісткова пластика
 • М4 – універсальний імплант циліндро-конічної форми, яка допомагає створити ідеальне прилягання і дбайливо працювати з ясенною тканиною
 • Link і UNO – застосовуються як опорні елементи під час ортодонтичного лікування та протезування (мостоподібні конструкції) відповідно

Різні моделі імплантів MIS мають як переваги, так і недоліки. Тому остаточне рішення завжди ухвалює лікар-імплантолог у клініці SOC clinic Дніпро індивідуально, з урахуванням клінічної картини та побажань пацієнта.

Як проходить встановлення імпланта MIS у клініці SOC clinic Дніпро?

1. Огляд порожнини рота і діагностика за допомогою комп’ютерної томографії (КТ)

На відміну від звичайного двомірного рентген-знімка, КТ дає вичерпну інформацію про стан усієї зубощелепної системи – а отже, лікар не діятиме наосліп, навмання.

2. Планування і створення навігаційного шаблону

Ми складаємо 3D модель майбутньої посмішки і визначаємо, як саме потрібно встановити імплантат MIS. Точність дій забезпечує навігаційний шаблон, що має вигляд капи та допомагає імплантологу дійти того самого результату, що й планувався.

3. Підготовчий етап

За можливості ми намагаємося відразу провести імплантацію після видалення зуба (одномоментна імплантація), щоб уникнути убутку кісткової тканини. Кожен додатковий місяць без зуба призводить до її атрофії – згодом доведеться проводити кісткову пластику.

Але в деяких випадках необхідне попереднє лікування: наприклад, у разі значного запального гнійного процесу або незадовільних показників в аналізах, які в обов’язковому порядку проводять перед процедурою.

4. Встановлення імпланта лікарем згідно з протоколом

Після того, як імплант ізраїльський MIS встановлено, знадобиться 3-6 місяців на загоєння. Точний термін залежить від індивідуальних особливостей організму, складності випадку та інших чинників. На нижній щелепі процес інтеграції штучного кореня в кісткову тканину йде швидше, ніж на верхній, зважаючи на анатомічні особливості.

5. Формування ясен

Це важливий момент як з погляду естетики (щоб край ясен був рівним, красивим), так і з позиції здоров’я. Слизова оболонка навколо імпланта має бути досить щільною, щоб виконувати захисну функцію і не допускати потрапляння хвороботворної мікрофлори до кісткової тканини.

6. Встановлення коронки на імплант

Спочатку використовується тимчасова конструкція: вона допомагає сформувати правильне ясенне ложе. Носити тимчасову коронку потрібно 1-6 місяців, після чого можна замінити її на постійну.

Прайс: ціна встановлення імпланта MIS в SOCCLINIC Дніпро

Нижче ви знайдете інформацію про ціну на імпланти MIS в SOC clinic (правий берег Дніпра).

НайменуванняВартість, грн

Хірургія

Консультація хірурга (внутрішньоротовий огляд, аналіз додаткової діагностики (КТ-знімок/панорамний знімок), складання плану лікування)1000 рн
Імплант, MIS, Ізраїльвід 16000 грн

Часті запитання

Обираючи клініку, щоб встановити MIS імпланти, звертайте увагу на спеціалізацію і досвід роботи лікарів. Бажано, щоб імплантацією займався не просто лікар стоматолог-хірург, а імплантолог. Крім того, корисно почитати відгуки пацієнтів і ознайомитися з прикладами робіт.

SOC clinic по праву пишається майстерністю наших імплантологів: у нас накопичено багатий досвід з імплантації, що дає змогу нам успішно працювати навіть у найскладніших випадках. Крім того, клініка оснащена найсучаснішим обладнанням.

Пацієнти, які побували в SOC clinic Дніпро, рекомендують нас не тільки для того, щоб встановити зубний імплант MIS, а й також для проведення комплексної корекції посмішки будь-якої складності.

Вибираючи MIS імпланти для установки в клініці SOC clinic Дніпро, ви можете бути впевнені, що помірна ціна на них поєднується з високою якістю. Детальну інформацію про вартість ми розмістили в розділі “Вартість” вище.

Встановлення імпланта MIS може відбуватися як одномоментно (відразу після видалення зуба), так і через деякий час після того, як зуб було втрачено. Все індивідуально і тому потрібна консультація у фахівця SOC clinic Дніпро.

Вище в розділі “Як проходить встановлення імпланта MIS?” ми покроково описали, що очікувати від цієї процедури.

У сучасній стоматології вважають, що імпланти, виготовлені з титану, найбезпечніші: цей метал не відторгається організмом людини і має високий ступінь приживлюваності. Тому сьогодні провідні світові виробники пропонують продукцію з титану: серед них – компанія MIS (“Міс”, Ізраїль), чиї імплантати фахівці SOC clinic у Дніпрі також використовуємо для відновлення посмішки у наших пацієнтів.

Не існує універсальних рішень для всіх пацієнтів: залежно від випадку ми порекомендуємо вам оптимальне рішення. Серед них можуть бути як ізраїльські імпланти MIS, так і інші варіанти.

Говорячи про довговічність, важливо розуміти, що гідний фінальний результат складається з декількох параметрів: не тільки виробник, а й досвід і майстерність лікаря-імплантолога, дотримання всіх рекомендацій пацієнтом після процедури.

Уже багато років у SOC clinic Дніпро ми проводимо імплантацію на найвищому рівні з використанням сучасних цифрових технологій, починаючи від етапу діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) і закінчуючи застосуванням високоточних хірургічних шаблонів. Також ми обираємо продукцію перевірених виробників, включно з імплантами MIS (Ізраїль), що дає нам змогу досягати чудових результатів і дарувати пацієнтам здорову посмішку.